Středa 29. leden 2020
Svátek má Zdislava

Teplicko, Ústecký kraj - Během víkendu, od pátku do neděle, vyjížděli dopravní policisté v Ústeckém kraji k řešení 78 dopravních nehod a havárií. V pátek došlo k 25 nehodám, v sobotu k 24 a v neděli k 29 nehodám. Jeden člověk byl v sobotu usmrcen na Teplicku. Těžce zraněni byli 2 lidé a lehké zranění utrpělo 14 osob. Hmotná škoda byla vyčíslena na 3 370 000 korun.

K tragické havárii došlo v sobotu ráno v obci Háj u Duchcova. Mladý řidič z Teplic zde ve svém vozidle narazil do stromu. Náraz byl tak devastující, že se automobil částečně obtočil kolem kmene. Muži nebylo pomoci.

Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to ve 31 případě. V 11 případech byla příčinou nepřiměřená rychlost a v 10 případech nedání přednosti v jízdě. Nesprávné předjíždění nebylo příčinou ani jedné nehody. Pod vlivem alkoholu bylo 7 účastníků dopravních nehod.

Nejvíce havárií se stalo na Lounsku a Ústecku - 14, nejméně na Děčínsku - 7 a na dálničním oddělení - 2.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací