Zprávy

Velká akce v Duchcově. Rybáři zatáhnou sítě na Barboře. Pro návštěvníky připravili on-line přenos z loviště i rybí speciality

Duchcov – Chcete vidět výlov rybníka? Přijeďte v sobotu 22. října do Duchcova. Místní rybáři tady u příležitosti 70tého výročí založení rybářské organizace v Duchcově pořádají výlov rybníka Barbora ve velkém stylu, se spoustou doprovodných akcí pro veřejnost.

Podnikavá narkomanka. Pervitin, který jí neskončil v žíle, prodávala v „psaníčkách“ dráž dál

Teplice – Podnikavého ducha má 22letá narkomanka z Teplicka. Zřejmě byla zrovna při penězích, tak se rozhodla, že si na drogách trochu přivydělá. U svého dealera nakupovala pervitin ve větším množství, část fetu si nechala pro sebe, zbytek přeprodávala dráž dál. Teď jí hrozí až pětiletý kriminál.

Policie dopadla zloděje recidivistu: Putoval rovnou za mříže

Teplice - Policisté dopadli zloděje, který se v Teplicích opakovaně dopouštěl páchání majetkové trestné činnosti. Krást začal už v červenci, tehdy se vloupal do čerpací stanice LPG, kde odcizil několik stokorun. Následně se vloupal do sousedící prodejny, kde prohledal zásuvky u prodejního pultu, nenašel ale nic cenného a z místa činu odešel s prázdnou.

Pacienti budou mít věci pod zámkem. V nemocnicích po celém kraji je téměř 300 nových bezpečnostních skříněk

Ústecký kraj – Pacienti v nemocnicích, které spadají pod společnost Krajská zdravotní, mají k dispozici nové bezpečnostní uzamykatelné skříňky na osobní věci. Vzhledem k tomu, že krádeže v nemocnicích jsou poměrně častou záležitostí, řada hospitalizovaných lidí tuto novinku jistě uvítá.

OBRAZEM: Automobil přerazil několik stromů a sjel do pole, kde skončil na střeše

Kozly - Dva zraněné si vyžádala ranní nehoda u obce Kozly na rozhraní hned tří okresů. Řidič osobního automobilu dosud z nezjištěných příčin vylétl ze silnice, přerazil několik stromů a sjel do pole, kde se převrátil na střechu. Ve voze s řidičem cestovala ještě spolujezdkyně. Oba posléze skončili v nemocnici.

Další smrt na kolejích u Proboštova. Jen po 48 hodinách!

Teplice - Osmačtyřicet hodin po úterní tragédii na železnici u Proboštova je tu další nešťastné úmrtí na stejném úseku trati.

Zajímavý plán: U této severočeské elektrárny vyroste obří skleník na rajčata

Ústecký kraj – Velký pětihektarový skleník, výhodně vytápěný teplem a zásobovaný elektřinou a vodou přímo od zdroje, vyroste v areálu Elektrárny Tušimice na Chomutovsku. Alespoň taková je nyní dohoda společnosti ČEZ a budoucího investora, který pěstírnu rajčat postaví. Zapotřebí je ale změna územního plánu, kterou musí provést město Kadaň. Záře ze skleníku se nebojte. Žádná nebude. Zato přibudou pracovní místa.

OBRAZEM: Demonstranti na hranicích! Rozehnali je čeští a němečtí policisté při velkém cvičení

Ústecký kraj - Demonstranty na hranicích v Mníšku na Mostecku ve středu rozehnali čeští a němečtí policisté, kteří tam druhý den nacvičují nejen zákroky, ale i souhru a vzájemnou komunikaci. Cílem akce bylo ověřit možnosti, které dává nová smlouva o policejní spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Na hraničním přechodě zasahuje 200 českých a 400 německých policistů a další stovka figurantů.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

 • 16. říjen 2016

  Most - Poslední letošní závod čekal v Mostě na domácím automotodromu na jezdce Carboniacupu. Jednalo se o celkově sedmý závodní den a poslední devátý závod sezóny, při které jezdci pokořili okruh Hungaroring, podívali se ke dvěma dvouzávodům na Slovakiaring, na německý Lausitzring a třikrát se představili v Mostě, tedy známé kolébce motorsportu na severu Čech.

 • 12. říjen 2016

  Teplice - V polském městě Lubaň se uskutečnil turnaj o pohár starosty. Za Českou republiku a teplický klub Leonidas nastoupil dvanáctiletý šampion Tomáš Barták a o tři roky mladší Matěj Šimůnek. Oba chlapci převálcovali své soupeře a oba dovezli domů zlaté medaile.

 • 10. říjen 2016

  Le Mans - Poslední závod letošní závodní sezóny FIA European Truck Racing Championship ve francouzském Le Mans byl pro diváky opravdovou lahůdkou. Hemžil se vzrušujícími okamžiky, o kolize trucků nebyla nouze, na trati lítaly plasty jako nikdy před tím. I v ryze české stáji severočeského truckera Františka Vojtíška se hodně opravovalo.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 02. říjen 2016

  Krásné Březno - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Což pro návštěvníky znamená několik změn. Například úpravu vstupného.

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

OC Olympia TepliceMůže vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×