Zprávy

Sedmnáctiletý postrach bílinských autobusáků dopaden

Bílina - Úspěšní byli policisté, kteří dopadli mladého zloděje, který byl postrachem řidičů autobusů parkujících na odstavném parkovišti v Bílině. "Od začátku roku jsme prověřovali hned tři oznámení řidičů, kterým někdo vnikl do zaparkovaných autobusů a odcizil z nich odbavovací zařízení včetně tiskárny a dalšího příslušenství. Celková škoda se vyšplhala na téměř sto dvacet osm tisíc korun a policisté už od prvního oznámení intenzivně pátrali po pachateli," informuje o události mluvčí teplické policie Dan Vítek.

Dvouleté dítě, které vypadlo v Teplicích z okna, zůstává v nemocnici

Teplice - Dvouleté dítě, které zatím z nezjištěných příčin vypadlo ve čtvrtek z okna bytu druhého patra U Hadích lázní v Teplicích, je naštěstí mimo ohrožení života. Jeho zdravotní stav je ale i přesto velmi závažný. Po zásahu zdravotníků z centra dětské traumatologie je dětský pacient momentálně v péči zdravotníků jednotky intenzívní a resuscitační péče pro děti a dorost na dětské klinice Masarykovy nemocnice.

AKTUALIZUJEME: Řidič havarovaného trolejbusu zůstává se zraněním v nemocnici

Teplice - Řidič trolejbusu, který se minulý čtvrtek střetl s linkovým autobusem, zůstává ve velmi vážném stavu v nemocnici. Prvotní ošetření muže se středně těžkými poraněními na emergency si vyžádalo následnou krátkodobou hospitalizaci na jednotce intenzivní péče a další pobyt na klinice úrazové chirurgie, a to s ohledem na zlomeninu dolní končetiny a souběžná menší poranění způsobená nárazem.

OBRAZEM: Verva znovu na ledě! Začala příprava na novou sezónu

Litvínov – Extraligový hokejový tým Vervy se po krátkých dovolených začal připravovat na novou sezónu v nejvyšší soutěži na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky.

TOP 10 sportů, které vám na Teplicku a v okolí rozhodně zvednou adrenalin

Ústecký kraj - Hledáte během prázdnin netradiční zábavu? Nebojíte se adrenalinového dobrodružství? Vybrali jsme pro vás deset aktivit, které vás rozhodně nenechají chladnými a které najdete v Ústeckém kraji (a jednu těsně za ním).

VIDEO: První mostecká předváděcí akce RC modelů

Most - Jak to dopadá, když si dospělí hrají? K vidění to bylo zcela poprvé v Mostě na velké předváděcí akci modelářů. Ti v sobotu příchozím bezplatně předvedli ke dvěma stovkám vozidel a dalších strojů. Akci pod širým nebem pořádal mostecký modelář Josef Hrdlička. Podívejte se na video. Fotogalerii najdete zde.

Tepličanka si chtěla vyrobit pervitin, opravdovou drogu ale nedokázala udělat a výsledek vyhodila

Teplice - Z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy ve stadiu pokusu byla obviněna 26letá žena z Teplic, která si chtěla vyrobit pervitin.

V Mukově uctili památku padlých amerických letců

Mukov - Vzpomínkové akce u příležitosti 72. výročí sestřelení amerických letů při náletech na teplický region v průběhu 2. světové války se v sobotu v Mukově spolu se zástupci řady institucí zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a zástupce ředitele krajského úřadu Jaroslav Pikal, který zde rovněž reprezentoval Český svaz bojovníků za svobodu.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

 • 25. červenec 2016

  Litvínov – Extraligový hokejový tým Vervy se po krátkých dovolených začal připravovat na novou sezónu v nejvyšší soutěži na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky.

 • 24. červenec 2016

  Bílina - Český reprezentant Tomáš Spáčil vytvořil u příležitosti bílinského Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice nový juniorský světový rekord v disciplíně zátěž dálka jednoruč. Spolu s celou českou delegací se tak postaral o absolutní vítězství domácího týmu, který si odvezl 10 zlatých medailí ze 14 možných.

 • 23. červenec 2016

  Louny – Japonský závodní cyklistický tým, který zastupuje jednoho z předních výrobců dílů pro automobilový průmysl a společnost provozující jednu z továren také v Lounech – Aisan Industry – přijel na soustředění do Česka. Nedlouho po svém příletu se seznámili závodníci Aisan Racing team s městem Louny a potkali se s jeho vedením. Po aklimatizaci začnou trénovat, v pondělí vyjedou společně s místními cyklisty.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 19. červenec 2016

  Tisá - Turisticky velmi přitažlivá je oblast Labských pískovců. Kdo má rád procházky v přírodě lesem, po písčitých pěšinách, kamenných schodištích, ve stínu skal, ten by se měl určitě zavítat. Pozornost si jistě zaslouží skalní město Tiské stěny.

 • 18. červenec 2016

  Jižní Čechy - Pokud se chystáte na jih Česka, nebo tudy budete projíždět a ocitnete se poblíž obce Lipno nad Vltavou, určitě si nenechte ujít nezapomenutelnou procházku korunami stromů a na jejím konci úžasnou vyhlídku na největší vodní plochu naší země.

 • 14. červenec 2016

  Ústecký kraj - Jeden kraj – tři různé zoo. Tak to je název kampaně, kterou od pátku 22. července spouští severočeské zoologické zahrady Chomutov, Ústí nad Labem a Děčín.

 • 03. červenec 2016

  Krušné hory - Nový projekt Destinační agentury Krušné hory s názvem „Krušné horory" byl v těchto dnech aktuální spuštěn. Jedná se o ucelený okruh geokešingu po Krušných horách, ke kterému byly natočeny také krátké filmy s mrazivým příběhy mající spojení s daným místem.

 • 30. červen 2016

  Bílina – V dnešním tipu na výlet po okolí Vás zavedeme k Bílině, kde tamní je skalnatý vrch Bořeň (německy Borschen). Od města je vzdušnou čarou vzdálen dva kilometry. Vrchol se nachází ve výšce 539 m. n. m. a tvoří výraznou dominantu jak města Bíliny, tak i celého Českého středohoří. Od severozápadu připomíná Bořeň siluetu ležícího lva. Údolí řeky Bíliny, která pod vrchem Bořeň protéká, převyšuje o 340 m. Na Bořeň vedou hned dvě turistické cesty.

OC Olympia Teplice

 • 01. červenec 2016

  Obchodní centrum Olympia společně s nadací Život dětem připravilo dobročinnou sbírku pro tři úžasné chlapce z Ústeckého kraje.

 • 21. červen 2016

  Přinášíme vám další z dílů Olympia Fashion TV, tentokrát věnovaný módě pro těhulky. Dámy, nemusíte si kupovat speciální těhotenskou módu hned ze začátku, naše krásná modelka byla v době natáčení v 5. měsíci těhotenství a jak jí to panečku sluší :-)

 • 10. březen 2016

  Teplice - Máte rádi kvalitní české potraviny? Seženete je s jistotou každý druhý pátek na farmářském trhu v Teplicích před Olympií.

 • 04. prosinec 2014

  Teplice - Nakupujete často v teplické Olympii? Stačí i jen občas a přesto se Vám vyplatí stát se členem jejich věrnostního programu.Může vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×