Zprávy

Po silnici v Krupce se valila voda

Krupka – Odtávání sněhu přináší problémy. Obleva v uplynulých dnech způsobila potíže v Krupce, voda zatápěla silnice. Hasiči proto čistili na několika místech zanešená odtoková místa a vpusti.

Nevenčete nám v areálu psy, žádá chovatele Hornická nemocnice

Bílina – Hornická nemocnice s poliklinikou v Bílině žádá chovatele o respektování zákazu volného pobíhání psů a jejich venčení v areálu nemocnice. Pacienti totiž nezřídka odcházejí s výkalem na botě. Občas se stane, že do psího exkrementu dokonce upadne dítě.

OBRAZEM: V teplické Galerii se koná až do neděle Čokoládový festival 2017

Teplice - Ptáte se, jak vypadá momentálně největší sladká událost v Česku? Pak se zajděte až do neděle podívat do teplického nákupního centra Galerie. Koná se tam Čokoládový festival.

Bílina se rozhodla prodat areál bývalých kasáren

Bílina – Město Bílina chce prodat bývalé kasárny. Nový vlastník může areál získat za necelých 3,7 milionů korun.

Hasiči vyjížděli kvůli vichřici k desítkám případů

Ústecký kraj - Hasičské jednotky v Ústeckém kraji vyjely během noci ze čtvrtka na pátek k 45 nahlášeným událostem způsobeným silným větrem. Čtyřicet dva zásahů si vyžádaly popadané stromy převážně na komunikace. Ve dvou případech spadlé stromy způsobily dopravní nehodu.

V Mostě se bytové domy nestaví. Je šílené bourat ty vybydlené, mohou se opravit, říká Radek Molík

Mostecko - Už je jen málokdo, koho šokuje, za jak nízkou částku je možné koupit na Mostecku velký a často i krásný byt. Někdy jde o cifry, za které by si lidé v Praze nekoupili ani špajz. I zde ale platí, že ceny nemovitostí letos porostou.

Dobrovolný hasič vykradl "vlastní" hasičskou zbrojnici

Teplicko – Dobrovolný hasič z jedné obce na Teplicku vykradl „vlastní" hasičskou zbrojnici. Využil toho, že měl klíče a odnesl svým kolegům dvě vysílačky a motorovou pilu.

Dva dealeři pervitinu z Bíliny dostali želízka. Jeden si navíc v lese pěstoval konopí

Bílina - Policisté chytili dva dealery drog, kteří v Bílině prodávali pervitin. První kšeftoval s fetem ve velkém, druhý si prodejem drog přilepšoval nejspíš jen příležitostně, v lese si ale navíc pěstoval konopí.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 18. únor 2017

  Teplice - Tepličtí fotbalisté byli od začátku utkání aktivnějším týmem, i když Brno párkrát zahrozilo. I tak na tom ale nic nemění, že paradoxně oba dva góly vstřelily Teplice, kvůli nešťastné Vondráškově vlastní brance, a pomohly tak Brnu alespoň k první remíze v sezóně.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

Co se chystá

 • 23. únor 2017

  Ústí nad Labem - Podvanácté zavítají na dětská oddělení Krajské zdravotní v ústecké Masarykově nemocnici přední české modelky v rámci charitativní módní přehlídky „Krása pomáhá dětem“. Organizátorkou akce je Lenka Kocmanová Taussigová (Miss sympatie ČR 2002), ve spolupráci s Ústeckým krajem. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 • 23. únor 2017

  Teplice - V koncertním sále teplického Domu kultury proběhne v neděli 26. února od 19 hodin naprosto jedinečný koncert. Po dvou letech příprav se spustí světově ojedinělý hudební projekt George Michael Freedom Project, přinášející posluchačům a divákům hudbu George Michaela v co nejvěrnější podobě. Jako hosta si pro tento večer pozvali skvělou teplickou kapelu Pavel Houfek band.

 • 21. únor 2017

  Most - Každý rok jsou čím dál tím lepší. Organizátoři akce věří, že letošní ročník opět překoná ten minulý. Vyzývají všechny, kteří mají soutěživého ducha, smysl pro humor a chtějí se skvěle pobavit, aby vytvořili svůj tým a podali přihlášku do šestého ročníku závodů Dračích lodí. Ty se uskuteční 9. a 10. června letošního roku na jezeře Matylda v Mostě.

 • 17. únor 2017

  Most - Více než 30 let staré retro vzpomínky pamětníků starých časů oživí na konci května promenáda legendárních východoněmeckých vozů značky Trabant.

 • 16. únor 2017

  Dubí - Město Dubí ve spolupráci s Fundusem Barrandov Studia pořádá výstavu originálních kostýmů z filmů Ivy Janžurové. Výstava se uskuteční v Domě porcelánu s modrou krví. Známá herečka ji přijede osobně zahájit.

Tipy na výlet

OC Olympia Teplice

 • 10. únor 2017

  Teplice - Darujte potěšení z nakupování! Dárkovou poukázku zakoupíte na informačním stánku Olympia a lze ji utratit ve více jak 40 prodejnách v našem obchodním centru.

 • 05. říjen 2016

  Teplice - Olympia Teplice jako první centrum v kraji vyhradilo parkovací stání pro ženy, které přijely nakupovat samotné. Jedná se o běžný standard, který je vidět nejen v Evropě, ale i u významných obchodních center v ČR.Může vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×