Zprávy

Cítím se v kraji bezpečně, ale v oblasti veřejného pořádku je ještě co vylepšovat, říká Pavel Csonka

Ústecký kraj - Pokud by si zástupci některých neziskovek pro lidská práva, ombudsmani a ti, kdo tak prosazují lidská práva, vyzkoušeli žití v Chanově nebo Janově, snad by jim došlo, jaká je vlastně realita, říká Bc. Pavel Csonka, kandidát do zastupitelstva Ústeckého kraje za ČSSD.

Stovka lidí už dostává příspěvek na dojíždění. Rekordman cestuje za prací 255 kilometrů

Ústecký kraj - Počet žádostí o příspěvek na podporu regionální mobility po změně podmínek nadále roste. Jen v srpnu jich Úřad práce ČR přijal 150. Od dubna do konce předchozího měsíce jich evidoval téměř tři stovky. S jednou třetinou žadatelů už uzavřel dohodu o poskytnutí příspěvku, to znamená, že schválil už stovku "příspěvků na dojíždění". V Ústeckém kraji mnoho žádostí nebylo.

Registr dárců kostní dřeně posílilo 251 návštěvníků Czech Truck Prix 2016

Most - Velký dík patří 251 návštěvníkům evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix 2016, který hostil mostecký autodrom o víkendu 3. a 4. září. Nezaváhali totiž, a odevzdáním vzorku krve vstoupili jako nováčci do registru dárců kostní dřeně. Zapojili se tak do projektu Jedu na dřeň, jehož cílem je pomoci zachránit životy co nejvíce pacientů trpících leukémií.

Z. Svoboda: Aby měli zaměstnanci v tomto kraji kvalitní sociální, pracovní a mzdové podmínky a nemuseli odcházet za lepším

Ústecký kraj - Zbyněk Svoboda, člen odborového svazu dopravy a kandidát ČSSD do krajského zastupitelstva, podporuje rozvoj integrovaného dopravního systému jako nedílnou součást mobility za prací či do škol, stejně jako prostředek, jenž se účinně podílí na vzestupu cestovního ruchu. V rámci regionální dopravy má zájem na tom, aby železniční dopravu dále provozovaly České dráhy.

Vláda chce do státní služby přilákat nové odborníky. Zvyšuje platy

ČR - Vláda pokračuje ve zvyšování platů, ministři rozhodli v tomto týdnu o zvýšení tarifních platů vojáků, policistů, hasičů a dalších zaměstnanců ve státní správě o 4 % od 1. listopadu letošního roku. Již minulý týden vláda rozhodla o zvýšení platových tarifů lékařů a dalších zaměstnanců ve zdravotnictví, a to o 10 % od 1. ledna 2017. Opatření by mělo přilákat i potenciální uchazeče o práci ve státní službě.

Máte bullíka? Přijeďte s ním na rekordní sraz

Praha – Sraz chovatelů psů typu bull a jejich zvířat se koná v sobotu 1. října od 12 do 17 hodin na Výstavišti Holešovice u Křižíkovy fontány v Praze 7.

Zajeďte si testovací jízdu s vozem ŠKODA Monte Carlo díky Auto Horejsek

Ústecký kraj - V Litoměřicích, Roudnici, Děčíně i České Lípě, tam všude najdete salony Auto Horejsek se zeleným logem ŠKODA Auto, kde vám pomohou nejen s výběrem nového vozu, ale i s financováním nebo servisem.

Jaroslav Foldyna: Náš kraj má problémů dost, musíme je řešit, ne si přibírat další

Ústecký kraj - Poslanec Jaroslav Foldyna je lídrem krajské kandidátky ČSSD. Ve svých názorech neuhýbá a vysloužil si přezdívku rebel strany.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

Co se chystá

Tipy na výlet

OC Olympia TepliceMůže vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×