Zprávy

AKTUÁLNĚ OBRAZEM: Na Mostecku hoří továrna na výrobu plastových dílů do aut

Havraň – Profesionální hasiči z Mostu i z okolních měst a doborovolné jednotky z obcí v okolí zasahují od ranních hodin u požáru v továrně RAI Most v průmyslové zóně Joseph u Havraně na Mostecku.

NAPSALI JSTE NÁM: Konal se Lázeňský ples, bezdomovce od Komerčky uklidili. Kdy se vrátí?

Teplice - Na trvalý problém, kdy u Komerční banky v Krupské ulici nocují bezdomovci, upozorňují lidé v Teplicích. Bývají hluční, agresivní, opilí. V noci na sobotu ale zmizeli. Přinášíme postřeh našeho čtenáře.

VIDEO: Takto Míša tančí. Policisté zveřejnili její video a dál po nezvěstné školačce pátrají

Ústí nad Labem - Policie pokračuje v pátrání po nezvěstné školačce Míše Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Nyní zveřejnila její krátké video ze sociálních sítí.

Hasiči v Ústeckém kraji budou jezdit elektromobilem

Ústí nad Labem – Příslušníci Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje využijí při své práci elektromobil VW e-Golf. Krajskému řediteli Romanu Vyskočilovi vůz předal v pátek 20. ledna manažer útvaru požární ochrana a havarijní připravenost ČEZ Ivo Novotný.

Policie hledá tohoto muže z Teplic. Je na něj vydán i Evropský zatykač

Teplice – Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po 66letém Jiřím Němečkovi z Teplic. Nedostavil se do vězení.

Moldava je už sjízdná, s parkováním je to horší

Moldava – Řidiči, kteří se o víkendu chystají na Moldavu, se už nemusí bát, že by někde zapadli. Silnice jsou bez problémů sjízdné, horší je to na Moldavě s parkováním.

Muž zapomněl věci na střeše auta a odjel. Přišel o tablet za 30 tisíc

Teplicko – Na policisty na Teplicku se ve čtvrtek 19. ledna obrátil muž, který doplatil na svoji zapomnětlivost. Na střeše svého auta si omylem nechal drahý tablet a odjel. I když si svoji chybu záhy uvědomil, tablet už nenašel. Nejspíš si ho přisvojil nepoctivý nálezce.

POZOR: Meteorologové vyhlásili v Ústeckém kraji smogovou situaci!

Ústecký kraj - Český hydrometeorologický ústav vyhlásil ve čtvrtek před půlnocí smogovou situaci. Mohou za ni vysoké koncentrace polétavého prachu. Zároveň platí výstrana na silný mráz pro celou ČR.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

  • 19. leden 2017

    Most - Velký závodní okruh mosteckého autodromu se v úterý 24. ledna promění v pěší, běžeckou či lyžařskou magistrálu. V době od 09:00 do 16:00 hodin si každý může vyzkoušet zasněženou dráhu dlouhou 4,2 kilometry ujít, oběhnout či objet na běžkách. Zpestřením pak bude ukázka jízdy psího spřežení.

  • 17. leden 2017

    Teplice, Praha – V sobotu 14. ledna se konalo MČR Muay Thai v pražské sportovní hale Spoje.

  • 07. leden 2017

    Most - Mezinárodní dálková rally veteránských vozidel The Winter Trial 2017 bude mít po několika letech znovu zastávku také na mosteckém autodromu. Necelých 60 posádek v úterý 24. ledna mezi 10:30 a 11:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti na malém závodním okruhu, jenž je součástí výcvikových ploch polygonu.

Co se chystá

Tipy na výlet

OC Olympia TepliceMůže vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×