Zprávy

Tuhle smutnou fenku někdo vyhodil na ulici. Čeká přitom štěňata

Krupka – Strážníci v Krupce odchytili ve středu 25. května odpoledne fenku křížence, která je březí. Toulala se v ulici Karla Čapka.

Přijďte na Lázeňské šlápnout do pedálů a podpoříte dobrou věc

Teplice – Na zahájení lázeňské sezóny v Teplicích se budou návštěvníci nejen bavit, ale mohou také pomoci lidem se zdravotním či sociálním handicapem. Nadace ČEZ tady v neděli 29. května uspořádá charitativní akci s názvem Pomáhej pohybem.

Zajímavost od sousedů: Ústecká zoo má nového obyvatele. Na sever Čech cestoval 30 hodin

Krásné Březno - Do ústecké zoo přicestoval nový obyvatel, kterým je samec tapíra čabrakového. Tento vzácný druh jihoasijského lichokopytníka se v Ústí v minulosti nikdy nechoval, takže se jedná o premiéru.

Přívalový déšť dělal problémy i v Ústeckém kraji. Silnice byly pod vodou

Ústecký kraj – Pondělní bouřka a přívalové deště dělaly problémy i v Ústeckém kraji. Od 18.51 do 20.39 hodin vyjeli hasiči k 36 událostem spojeným s prudkým deštěm. „Jednalo se většinou o ucpanou kanalizaci, kdy neodtékající voda zaplavila komunikace, nebo o zatopené sklepy a přízemí budov," sdělil v pondělí mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Krade se všechno. V Novosedlicích zmizeli zahrádkáři túje, růže i letničky

Teplice – Další neobvyklou krádež vyšetřují policisté na Teplicku. Ze zahrady v Novosedlicích zmizely různé stromy a keře.

Z Německa vezli tisíce litrů topného oleje

Teplice - Bezmála tři tisíce litrů topného oleje, lidově nazývaného „červená nafta", zajistili celníci v uplynulých dnech na Teplicku na severu Čech.

AKTUÁLNĚ: V Srbicích začalo za jízdy hořet auto. Plameny uhasili hasiči

Srbice - Profesionální hasiči z Teplic zasahují u požáru osobního automobilu na hlavní silnici z Teplic na Ústí nad Labem u křižovatky poblíž nákupního střediska v Srbicích. Požár se naštěstí obešel bez zranění osádky automobilu.

Voda může být v budoucnu klíčovým bohatstvím Ústeckého kraje

Ústecký kraj – Ve vodě je velký potenciál. V Ústeckém kraji vznikají velká jezera v rekultivovaných územích, je zde řada velkých podniků, které se bez vody neobejdou, přes Ústecký kraj teče významná řeka Labe. Jak může mít v budoucnu z vody prospěch náš region, začíná řešit Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje (HSR ÚK).

Doporučené články

Kauzy a témata

 • 22. květen 2016

  Ústecký kraj – Ve vodě je velký potenciál. V Ústeckém kraji vznikají velká jezera v rekultivovaných územích, je zde řada velkých podniků, které se bez vody neobejdou, přes Ústecký kraj teče významná řeka Labe. Jak může mít v budoucnu z vody prospěch náš region, začíná řešit Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje (HSR ÚK).

 • 21. květen 2016

  ČR – Vládní kabinet v tomto týdnu upravil podmínky projektu Ovoce a zelenina do škol, díky kterým budou moci školy nakupovat zeleninu a ovoce přímo od zemědělců. Základním cílem projektu je zlepšovat stravovací návyky dětí. Nové podmínky mají potom podpořit prvovýrobce.

 • 20. květen 2016

  Děčín – Budku na komíně společnosti Termo Děčín si ke hnízdění vybrali sokoli stěhovaví. Obraz z výšky 120 metrů živě přenáší firma JAW.cz, vy se na stream můžete podívat i na našem webu.

Sport na Teplicku

 • 15. květen 2016

  Most - Milovníci dostihů a koní se sešli v sobotu v areálu mosteckého Hipodromu, kde byl odstartován první dostihový den letošní sezony. I letos se hlavní dostih Jarní cena města Mostu jel pod záštitou první dámy České republiky. Ivana Zemanová však svoji osobní přítomnost v Mostě omluvila. Naopak do Mostu opět zavítal legendární žokej a trenér Josef Váňa, který na hipodromu doprovázel svého syna žokeje Josefa Váňu mladšího.

 • 13. květen 2016

  Panenský Týnec – Nejlepší česká i světová biatlonistka Gabriela Soukalová si vzala českého reprezentanta v badmintonu Petra Koukala. Obřad, který proběhl v nedostavěném chrámu v Panenském Týnci na Lounsku, se jim podařilo utajit. O sňatku informovali v tiskové zprávě a na facebooku.

 • 12. květen 2016

  Most - V sobotu 14. května odstartuje první dostihový den letošní sezony na mosteckém hipodromu. Hlavní dostih Jarní cena města Mostu se pojede pod záštitou první dámy České republiky, která však svoji osobní přítomnost v Mostě omluvila. Na dostihovém dnu ale budete moci potkat legendárního žokeje Josefa Váňu.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 24. květen 2016

  Krásný Dvůr - Krásný Dvůr (stránky zámku najdete zde) najdeme v Ústeckém kraji v obci stejného jména na Podbořansku. Jde o barokní stavbu v péči Národního památkového ústavu. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR a roku 2001 byl zámek prohlášen za národní kulturní památku. Zámek je proslulý rozlehlým parkem z konce 18. století. Nejstarší zmínka o zámku je z konce 13. století.

 • 22. květen 2016

  Žatec - Chmelový maják – dvaačtyřicetimetrová rozhledna – je dominantou Chrámu chmele a piva v Žatci na náměstí Prokopa Velkého. Ten je zábavným, poučným komplexem, který svými kořeny sahá do tradice světoznámého chmelařského regionu na severu Čech.

 • 19. květen 2016

  Ústecký kraj - Čeká nás další na akce velmi zajímavý víkend. Podívejte se na přehled více než tří desítek kulturních, sportovních a společenských událostí, které se budou konat v našem kraji a také u našich přeshraničních sousedů.

 • 17. květen 2016

  Mostecko - Vyhlídku na hnědouhelný lom Vršany najdeme u silnice spojující Komořany a bývalou obec Bylany, kde nyní leží průmyslový areál. Leží západně až jihozápadně od města Most. Dobývá se zde uhelné ložisko vyvinuté ve slatinicko-bylanské oblasti Severočeské uhelné pánve.

 • 07. květen 2016

  Most – Ušlechtilá i běžná kočičí plemena od vystavovatelů z Česka i zahraničí jsou během víkendu k vidění na mosteckém zimním stadionu. My mezi domácí zvířata vzali naši 360° kameru, a přinášíme vám tak netradiční pohled na kočičí krasavce.

OC Olympia Teplice

 • 18. duben 2016

  Teplice - Olympia Teplice otevírá v pátek 22. dubna pro všechny fanoušky značky TCHIBO speciální prodejnu, tzv. pop-up store! Jestli náhodu ještě fanouškem této značky nejste, zajeďte do Teplic a stanete se jím.

 • 22. březen 2016

  Teplice - Také jste sestře brala oblečení ze skříně? Ukážeme vám, jaké bezva módní kousky jsou právě nyní v obchodech v Olympii Teplice, jak vhodně kombinovat, a třeba vás přesvědčíme, že sestře občas ráda něco půjčíte.

 • 10. březen 2016

  Teplice - Máte rádi kvalitní české potraviny? Seženete je s jistotou každý druhý pátek na farmářském trhu v Teplicích před Olympií.

 • 04. prosinec 2014

  Teplice - Nakupujete často v teplické Olympii? Stačí i jen občas a přesto se Vám vyplatí stát se členem jejich věrnostního programu.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×