Zprávy

VIDEO: Merkelová v Praze podpořila výstavbu vysokorychlostní trati Praha - Ústí - Drážďany

Praha - Ministr dopravy Dan Ťok se ve čtvrtek zúčastnil jednání zástupců české vlády s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Jedním z témat jednání byla také plánovaná výstavby vysokorychlostní trati z Prahy do Drážďan. Merkelová tomuto projektu vyjádřila podporu.

Číňané si prohlédli a vyzkoušeli chloubu našich nemocnic

Ústí nad Labem - Představitelé partnerské provincie Anhui z Čínské lidové republiky v rámci dvoudenní návštěvy Ústeckého kraje zavítali 25. srpna do ústecké Masarykovy nemocnice, která spadá stejně jako nemocnice v Teplicích pod Krajskou zdravotní. Čínští politici a manažeři si prohlédli špičkové pracoviště Kliniky urologie a robotické chirurgie a její školicí centrum, akreditované ke vzdělávání operatérů pro střední a východní Evropu, a mj. zavítali i na heliport Masarykovy nemocnice.

Obchodnímu zástupci z Teplicka hrozí vězení. Uzavřel obchody za tři miliony, neměl ale živnostenský list

Teplicko – Z neoprávněného podnikání byl v těchto dnech teplickou policií obviněn 40letý muž, který pracoval jako obchodní zástupce. Během čtyř let uzavřel obchody za více než tři miliony, potíž byla v tom, že na podnikání neměl živnostenský list. Hrozí mu až pětileté vězení.

Další dealer drog dostal policejní klepeta. V Bílině kšeftoval s pervitinem

Bílina – Další dealer drog z Bíliny půjde za katr. Policisté v těchto dnech zadrželi 37letého muže, který ve městě prodával pervitin.

Učitelé si od září přilepší o osm procent. Více peněz se letos dočkají i hasiči, policisté či lékaři

ČR - Vláda schválila na svém středečním zasedání navýšení platových tarifů učitelů o šest procent již od 1. září letošního roku. V případě nepedagogických pracovníků tarify vzrostou o čtyři procenta. Celkově se učitelské platy zvednou o osm procent, což představuje navýšení rozpočtu na platy pedagogů v regionálním školství o částku 1,97 miliardy korun.

PŘEDSTAVUJE SE: Jaroslav Foldyna, kandidát na hejtmana Ústeckého kraje za ČSSD

Ústecký kraj - Narodil jsem se v roce 1960. Mým rodičům tehdy bylo již čtyřicet let. Narodil jsem se jim později, což byl důsledek válečných útrap. Oba moji rodiče prošli lágrem, maminku do lágru odvlekli z jugoslávských hor od partyzánů, otec si lágr „vysloužil" za neposlušnost při totálním nasazení.

Postrach majitelů garáží dopaden. V Řetenicích kradl dvakrát trestaný 18letý mladík

Řetenice - Policisté dopadli zloděje, který se v posledních týdnech stal „noční můrou" majitelů řadových garáží v Řetenicích. Garáže vykrádal 18letý mladík, který už byl přes svůj nízký věk dvakrát odsouzen za majetkovou trestnou činnost.

Muž kšeftoval půl roku s tvrdými drogami. Když nebyl doma, zaskočila za něj jeho družka

Teplicko – Tepličtí kriminalisté zadrželi v uplynulých dnech drogového dealera, který kšeftoval s drogami v Novosedlicích. Muž (34 let) prodával narkomanům pervitin a heroin. Na distribuci drog se v některých případech podílela i jeho přítelkyně, se kterou žil.

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 25. 08 2016

  Rabštejn nad Střelou - Zámek v Rabštejně nad Střelou na severu Plzeňska, v tolik známé krajině okolo škol v přírodě Sklárna, Poustky či Bálková, je znovu otevřený pro veřejnost. Kromě prohlídek se tam můžete nechat i oddat. Podívejte se na první interaktivní fotografie z jeho prostor, které jsme tam pořídili! Interiéry zámku jsme pro vás nafotili rovněž ve 360° a podívat se na ně můžete zde.

 • 21. 08 2016

  Plasy – Živí tygři, lvi, klokan a další zvířata, k tomu výlet hned po několika koutech světa a navrch minigolf. Takový je zážitkový areál Fantasy golfu v Plasech. Podívejte se dovnitř v našich 360° fotografiích, v nichž se můžete rozhlížet kolem dokola.

 • 18. 08 2016

  Doksy – Přibližně třičtvrtěhodinovou okružní jízdu po Máchově jezeře můžete absolvovat během prázdnin každý den na největší z místní flotily výletních lodí – Máji. Podívejte se s námi na palubu.

 • 08. 08 2016

  Mstišov – Místo na příjemnou procházku v kterémkoliv ročním období, kde se můžete zblízka podívat na lesní zvěř. To je obora ve Mstišově u loveckého zámečku Dvojhradí. Možná byste to do ní neřekli, ale funguje už tři stovky let. Najdete ji u Dubí na Teplicku.

 • 02. 08 2016

  Krušné hory - Hledáte místo s výhledem z Krušných hor, mezi horskými pastvinami, kam se dá dobře zajet autem? Navštivte Strážný vrch v Nové Vsi v Horách na Mostecku s větrným parkem. Strávit pár chvil pod točícím se obrem vás jistě ohromí. Na jedné z našich fotek se můžete rozhlédnout také uvnitř tubusu u základny jedné z větrných elektráren.

OC Olympia TepliceMůže vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×