Zprávy

V Ústeckém kraji začne platit nový jízdní řád. Na kterých tratích pojedou vlaky jinak?

Ústecký kraj - V neděli 11. prosince začne platit nový jízdní řád pro rok 2017. V Ústeckém kraji dochází k mírnému navýšení počtu vlakových spojů. Ústecký kraj se podílí na objednání 15 rychlíků alespoň v části tratě, dálkové spoje objednává ministerstvo dopravy.

AKTUÁLNĚ: Mladá žena z Hrobu odešla shánět práci. Domů se už nevrátila

Hrob - Stále bezvýsledné je pátrání po pohřešované dvaadvacetileté ženě z Hrobu na Teplicku. Lucie Urbanová  je pohřešovaná od 28. listopadu, kdy byla naposledy spatřena kolem 11.00 hodiny svou matkou v místě trvalého bydliště v obci Hrob. Matce řekla, že jde shánět práci, od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

Silný vítr lámal v kraji stromy. Na Mostecku se zřítil nazdobený vánoční smrk

Ústecký kraj – Hasiči v Ústeckém kraji se v noci ze čtvrtka na pátek nezastavili. Kvůli silnému větru popadaly stromy a větve, V Meziboří na Mostecku vichr dokonce zlomil vánoční strom. V Ústí nad Labem spadl strom na zaparkované auto a do telefonního vedení.

Dubský klub Leonidas úspěšně reprezentoval Českou republiku

Teplice/Dubí/Slovinsko - Koncem listopadu se konal turnaj Muay Thai Česká republika vs Slovinsko. Dubský klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje pouze jednoho chlapce a další dva reprezentanti byli z pražských klubů Lana gym a RSF. K reprezentačnímu zápasu nastoupil Branislav Tomáš (kategorie děti) proti Slovinskému borci Ognjen Lazarevic.

Nejlépe se žije v Praze, Ústecký kraj zůstává třináctý

Teplice, Ústecký kraj - Na předposledním třináctém místě skončil Ústecký kraj v hodnocení unikátního projektu Místo pro život. Ten srovnává životní podmínky obyvatel ve všech krajích České republiky. Za námi skončil už jen Moravskoslezský kraj. Vyhrála to Praha.

Vládce pekla dorazí na náměstí Svobody, Mikuláš bude rozdávat sladkosti

Teplice - Svátek svatého Mikuláše mají nejvíce rády děti. To vzrušení, když po ulicích chodí pán s dlouhými bílými vousy, s bílou čepicí, kterého doprovází anděl a hlavně roztodivní a strašidelní čerti.

Matka neposílá dceru do školy, teď už jí hrozí až pětileté vězení

Teplicko - Nepomohla pokuta ani podmínečné odsouzení. Pětatřicetiletá žena z Teplicka již delší dobu nedbá na to, aby její dcera chodila do školy. Nezodpovědné matce teď hrozí až pětileté vězení. O případu informovala policie.

AKTUÁLNĚ: V komíně rodinného domu se vznítily saze. Hořet začaly ale i dřevěné skříně

Krupka - Požár sazí v komíně rodinného domu v Krupce zaměstnal ve čtvrtek večer jednotky teplických profesionálních i dobrovolných hasičů. Šlo o požár sazí v komíně a dřevěných skříní v místnosti v blízkosti komína, které se vznítily od žhavých sazí. 

Doporučené články

Kauzy a témata

Sport na Teplicku

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 10. listopad 2016

  Jirkov - Staročeská sváteční polévka, husí stehýnko se speciální přílohou a domácí koláč na závěr. To je Svatomartinské menu, které pro návštěvníky zámku Červeného hrádku připravil zámecký kuchař Jiří Děkanovský. Ve zdejší restauraci ho budou servírovat od 11. listopadu. Na svém webu o tom informuje město Jirkov.

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

OC Olympia Teplice

 • 30. listopad 2016

  Teplice - Máte doma hodné děti, které si zaslouží sladkost od Mikuláše? Nebo naopak malého zlobivce, na kterého si brousí zuby čert?

 • 21. listopad 2016

  Teplice - Přemýšlíte, kam vyrazit na brusle? Také vás štvou omezené časy veřejného bruslení na stadionech? Olympia Teplice otevřela Olympia Ice Arénu, kde si zabruslíte na 600 m2 každý den, dokonce i přes vánoční svátky a na Nový rok.

 • 08. listopad 2016

  Teplice - Obchodní centrum Olympia staví v těchto dnech pro své zákazníky venkovní ledovou plochu o rozloze 600 metrů čtverečných.

 • 20. říjen 2016

  Teplice - Olympia Fashion TV vám přináší pravidelnou dávku módní inspirace z vašich oblíbených obchodů. Přinášíme vám sedmáctý díl.

 • 05. říjen 2016

  Teplice - Olympia Teplice jako první centrum v kraji vyhradilo parkovací stání pro ženy, které přijely nakupovat samotné. Jedná se o běžný standard, který je vidět nejen v Evropě, ale i u významných obchodních center v ČR.

 • 31. 08 2016

  Teplice - Co frčí letošní školní rok? Jak se obléknout pohodlně a trendy do školních lavic? Podívejte se na další díl Olympia Fashion TV s Gabčou a Olgou.

 • 10. březen 2016

  Teplice - Máte rádi kvalitní české potraviny? Seženete je s jistotou každý druhý pátek na farmářském trhu v Teplicích před Olympií.Může vás zajímat

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×