Neděle 19. srpen 2018
Svátek má Ludvík
 

Výlety

Chomutov, Most, Teplice – Zajímavou zálibu mají občas majitelé zahrádek či zaměstnanci drah. Staví na svých pozemcích minihrady. Poznáte, kde se tři stavby, které jsme vyfotili, nacházejí?

Nechranice – Chcete zažít alespoň trochu iluzi šplouchání vln jako u moře? Zajeďte si na Nechranice.

Litoměřice - Úložiště radioaktivního odpadu Richard znovu otevře na jeden den své brány veřejnosti. V sobotu 8. září se zde uskuteční den otevřených dveří. Registrace zájemců právě byla zahájena.

Hřensko – Budete u vody, pobavíte se s průvodci, podíváte se krásný kus přírody. A zůstanete aspoň chvíli ve stínu. Vydejte se s námi do soutěsek ve Hřensku.

Osek - Koupaliště v Oseku ve "stínu" vrchu Stropník je vodní plocha využívána zejména místními obyvateli a návštěvníky z okolních obcí. Nicméně může potěšit i výletníky ze vzdálenějších míst.

Klíny - Sportovní areál v Krušných horách, který má mnoho co nabídnout lidem i v létě. To je Sport areál Klíny. Podívejte se s námi, jak se dá právě zde strávit příjemný den, víkend, či celá dovolená....

Doksy – Jedna z nejoblíbenějších rekreačních oblastí hned kousek za hranicemi Ústeckého kraje – Máchovo jezero – byla v úterý v obležení lidí.

Osek – Několikrát do roka otevírají nadšenci z Klubu přátel krušnohorské železnice expozici Moldavské dráhy, která je českou kulturní památkou. Výstavu v malém muzeu najdete na nádraží Osek – město, které leží právě na trati z Mos...

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací