Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
 

Chomutov - Krajští kriminalisté ve spolupráci s chomutovskými policisty stále pracují na objasnění loupežného přepadení klenotnictví v centru Chomutova, ke kterému došlo v pátek 28. června krátce po půl třetí odpoledne.

V souvislosti s případem se kriminalisté již poněkolikáté obracejí na veřejnost a zároveň hledají dalšího svědka, cyklistu, který se pohyboval v ulicích Pražská, Ruská, náměstí 1. máje, ul. Školní, Křivá, Hálkova a Na Příkopech. "Informace k muži, případně jakékoliv další informace, přijmeme na lince 158. Děkujeme," obrací se na veřejnost krajská policjení mluvčí Alena Bartošová.

K loupežnému přepadení klenotnictví v centru Chomutova došlo v pátek 28. června krátce po půl třetí odpoledne. Tři rusky hovořící muži vešli do obchodu, jeden z nich spoutal prodavačku a další dva odcizili zboží, především šperky, v dosud nezjištěné hodnotě. Před odchodem ještě použili pepřový sprej. Ke zranění personálu prodejny nedošlo. Pachatele se zatím nepodařilo dopadnout.

0608prepadeni

Loupežné přepadení klenotnictví v Chomutově. Foto: Policie ČR

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací