Středa 20. březen 2019
Svátek má Světlana
 

Teplice – Policistům se podařilo chytit zloděje, který se pokusil ve středu vloupat do bytu v Teplicích. Dopadli ho mimo jiné i díky kamerovým záznamů.

Zloděj se pokusil dostat do bytu ve středu dopoledne, vloupání si mu ale vůbec nepodařilo. Vyrušil ho majitel bytu, který se vracel z venku zrovna ve chvíli, kdy mu zloděj páčil dveře. Pachatel se dal útěk, poškozený ho chvíli pronásledoval, pak mu ale zmizel z dohledu a muž zavolal teplické policisty.

„Ti začali hned po pachateli pátrat a v jeho rychlém dopadení jim pomohly různé kamerové záznamy z okolí místa činu,“ řekl k případu policejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že na jednom kamerovém záznamu policisté poznali v minulosti 13krát trestaného recidivistu, který odpovídal popisu pachatele.

Muže policisté žadrželi a obvinili z přečinů krádeže ve stadiu pokusu a poškození cizí věci. Pokud bude uznán vinným, může ho soudce poslat až na tři roky zpátky za mříže.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací