Středa 20. březen 2019
Svátek má Světlana
 

Teplice - V noci z úterý na středu řešili policisté další případ poškození vozidla, ke kterému došlo v Teplicích. Na tísňovou linku se v noci obrátili dva muži, kteří slyšeli rány z parkoviště, kde mají svá auta.

Uviděli ženu, která ničila zaparkovanou Octavii a svého jednání nezanechala ani poté, co ji k tomu svědci vyzvali. "Když na místo přijeli policisté, byla arogantní, vulgární, odmítala uposlechnout zákonných výzev a snažila se z místa odejít. Nakonec skončila žena, která měla v dechu skoro dvě promile alkoholu, v poutech a poté na policejní služebně, kde si později převzala sdělení podezření z přečinu poškození cizí věci," uvádí teplický policejní mluvčí Daniel Vítek. Vztek na autě si vybíjela zřejmě kvůli neshodám s bývalou kamarádkou, jejíž přítel v poškozeném autě, kterému rozbila čelní sklo a poškrábala lak, jezdí.

Před několika dny policisté informovali o případu, kdy 30letý muž zřejmě psychicky neunesl rozchod s bývalou přítelkyní a ukopl jí na autě zpětná zrcátka a poškodil přední dveře. Žena vyčíslila škodu na 13 tisíc korun, jejímu „ctiteli“ policisté sdělili podezření z přečinu poškození cizí věci.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací