Středa 19. červen 2019
Svátek má Leoš
 

Ústecký kraj – Policie zveřejnila bližší informace k vážné dopravní nehodě, která se stala ve čtvrtek dopoledne na silnici I/13 v Chomutově. Osmadvacetiletého pracovníka údržby tady krátce po desáté hodině srazil osobní automobil. Vážně zraněného muže musel přepravit do nemocnice vrtulník.

Nehoda se stala poblíž čerpací stanice Shell, na komunikaci číslo 13 ve směru z Mostu. Jde o důležitou dopravní tepnu, která vede přes Ústecký kraj. Část silnice byla několik hodin uzavřená. Pracovníka údržby, který zrovna prováděl práce na silnici, srazil 43letý řidič vozu Toyota Land Cruiser. Následně auto narazilo ještě do zde odstaveného pracovního vozidla, kde byl materiál.

Osmadvacetiletý pracovník byl při nehodě vážně zraněn, do nemocnice ho přepravil vrtulník. Předběžná škoda byla odhadnuta na 300 tisíc korun.

Z jakého důvodu k nehodě došlo, je nyní předmětem policejního vyšetřování. “Alkohol u řidiče byl na místě vyloučen dechovou zkouškou,” doplnila policejní mluvčí Marie Pivková.

1110nehodacv

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací