Neděle 19. srpen 2018
Svátek má Ludvík
 

Teplice – Putovní výstavu k desetiletí společnosti Krajská zdravotní mohou vidět v tomto týdnu návštěvníci teplické nemocnice. Ve vstupním vestibulu polikliniky na 20 panelech představuje výstava významné momenty z desetileté historie společnosti, pod kterou v kraji spadá pět nemocnic.

Výstava dokladuje, co se povedlo za deset let uskutečnit. V teplické nemocnici se začaly budovat nové operační sály a investovat se tady bude i nadále. Zhruba v polovině listopadu začne výstavba nízkoprahového urgentního příjmu, s jejíž myšlenkou přišel zdejší ředitel zdravotní péče MUDr. Tomáš Hrubý, který je anesteziologem a má tak k problematice nejblíže.

„Jsem rád, že po úvodních letech existence Krajské zdravotní, kdy převážná část investic směřovala spíše do přístrojového vybavení, začaly i stavební investice. Zahájila je revitalizace plochy před poliklinikou, pokračují výstavbou pavilonu pro operační sály a urgentního příjmu. Naše vize v tomto ohledu pak směřuje k porodnici, k intenzivní péči a ke spoustě dalších projektů. Chceme dospět k tomu, aby ta teplická byla moderní, úspěšnou okresní nemocnicí,“ řekl MUDr. Tomáš Hrubý.

Krajská zdravotní vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku. O vytvoření této zastřešující společnosti rozhodlo zastupitelstvo Ústeckého kraje.

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací