Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Bílina - Schmettanova vila v Bílině se již brzy zaplní krásou. Fyzickou, smyslovou, emocionální i sociální a především ženskou. V sobotu 11. listopadu od 18 hodin se zde uskuteční Beauty Ladies.

Nejen ženy a dívky se mohou těšit na formát úspěšné taneční a módní přehlídky, která se každoročně koná v dubnu v Teplicích. Tentokrát se její organizátorka Libuše Rážová z taneční skupiny Bolly Ladies rozhodla oblíbenou akci přenést i do Bíliny. Ve spolupráci s majitelkami módního butiku Beauty 2000, Ladou Fantovou a Pavlou Vrábelovou vznikl projekt Beauty Ladies. Spojení názvů obou pořadatelů současně plně vystihuje náplň události, vše pro krásu žen. Na své si určitě přijdou i muži.

Diváky čeká vystoupení několika tanečních skupin, jež nabídnou několik tanečních stylů, například ústecká Karima, Ameera Shahrazad + Trio Ameera Shahrazad + Let´s Burlesque! z Mladé Boleslavi, nebo teplické Bolly Ladies, Shaffron Tribe či Duo Marlen + Marlenky. Uvidíte Bollywood dance, American Tribal Style, tanec se závojem, Pop Orient, Arabské flamenco, burlesque, tanec s hedvábnými vějíři a chybět nebude ani starý dobrý kankán.

„Akce v Bílině bude pro nás také důvodem k oslavě. Pro členky taneční skupiny Bolly Ladies se jedná již o sté veřejné taneční vystoupení. Jsme velmi rády, že to bude právě v Bílině. Děkujeme za možnost využít pro naši akci prostory Víceúčelového komunitního centra Bílina, jehož partnerem je mimo jiné i FOD Klokánek. A na Klokánek budeme myslet i v průběhu večera, kdy bude pobíhat sbírka materiální pomoci pro děti z Klokánku Teplice,“ uvedla Libuše Rážová.

Návštěvníci totiž mohou s sebou přinést dárek pro děti z teplického Klokánku, třeba trvanlivé potraviny, vitamíny a léky, školní potřeby, dětské kosmetické přípravky a drogistické zboží i sladkosti, za odměnu obdrží každý dárce malý dárek z ruční tvorby dětí z Klokánku.

Módní přehlídka bílinského butiku Beauty 2000 nabídne módu pro ženy všech velikostí a každého věku. Modely ve velikosti S - XXL z kolekce podzim-zima 2017/2018, společenské a večerní šaty sezony 2018, vše doplněno krásnými šperky. Jak je již u tohoto oblíbeného butiku zvykem, módní kreace opět předvedou takzvané ne-modelky. Díky tomu si divačky mohou lépe představit, jak by modely slušely i jim. Beauty 2000 nachystal pro tento večer i jedno překvapení.

„Jsem velice ráda, že účast na akci přijala finalistka Miss Prima křivky 2017 Štěpánka Poláková, která se stane pro tento večer naší modelkou a také přislíbila rozhovor, takže se můžete těšit na pár pikantností ze zákulisí soutěže a možná i na malé překvapení, týkající se talentu této sympatické a charismatické dámy,“ uvedla Lada Fantová.

Akci bude provázet i další doprovodný program, například prezentace kadeřnic Karly Šilingové a Jiřiny Štalmachové, ze Studia Christina, kosmetické poradkyně MARY KAY Lucie Kratochvílové, fotografky Michaely Ryjáčkové, či masérky z bílinského studia Doteky světla.

Beauty Ladies se uskuteční 11. listopadu od 18 hodin v Schmettanově vile v Bílině. Jedná se o objekt Víceúčelového komunitního centra, známého také jako Starostova vila, který byl po nákladné rekonstrukci znovu otevřen v listopadu 2015. V průběhu večera bude prostor si tento krásný objekt prohlédnout. Více informací o vile najdete zde: http://vkcbilina.cz/vkcbilina/.

Mediálním partnerem akce Beauty Ladies je zpravodajský a informační portál, patřící do rodiny e-deníků v Ústeckém kraji, www.e-teplicko.cz. Vstupenky na akci zakoupíte v butiku Beauty 2000 na adrese Mírové náměstí 87 Bílina, více informací najdete zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz