Středa 28. červenec 2021
Svátek má Viktor

Bílina – Milovníci zdravých domácích produktů, výpěstků, klobás, mléčných výrobků, pečiva, konzervovaných dobrot se mohou těšit po nucené pauze na první Severočeské farmářské trhy v Bílině. Konají se už tento pátek, 29. května, na Žižkově náměstí. Své produkty tu budou farmáři nabízet už od rána, od 8 do 15 hodin. Další trhy se pak uskuteční v pátek 26. června.

V nabídce budou první letošní druhy rané zeleniny, jako je salát, ředkvičky a další. Na své si přijdou zahrádkáři, kteří ještě shánějí chybějící sazenice do svých zahrádek nebo květiny na výzdobu balkónů a teras. Návštěvníci farmářských trhů ani tentokrát nepřijdou o vůni uzených masných výrobků, čerstvého pečiva a tradičně nebude chybět ani stánek se sýrovými lahůdkami od soukromých sýrařů.

Pokud vám dochází med, máte šanci doplnit zásoby přímo od včelařů. No a vůni koření a bylinek určitě nenechají bez povšimnutí hospodyňky a všichni gurmáni.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací