Úterý 23. leden 2018
Svátek má Zdeněk
 

Bohosudov - Studenti a pedagogové Biskupského gymnázia, Základní školy a Mateřské školy Bohosudov uspořádali v sobotu 7. října za podpory dobrovolníků teplické nemocnice Charitativní běh Krupkou s podtextem „aneb pomáháme teplické nemocnici“. Letos se organizátorům povedlo vybrat 25 800 Kč, které putují na porodnickou část Gynekologicko-porodnického oddělení Krajské zdravotní v teplické porodnici.

„Získané peníze použijeme na zlepšení komfortu našich pacientek, ať již půjde o balóny, aromatické lampičky nebo porodní židličku,“ řekla Eliška Humlová, lékařka z teplického gynekologicko-porodnického oddělení.

Dlouholeté pomoci bohosudovského gymnázia si v teplické nemocnici velice váží. Dětské a dorostové oddělení, oční oddělení a kožní oddělení věnovalo na akci poukázky na vyšetření, které se dražily. Hlavní cenou v aukci byl i háčkovaný sobík od dobrovolníků teplické nemocnice, kterého nakonec za cenu 200 Kč vydražila Dana Gruntová z Ústí nad Labem.

Návštěvníci akce během sportovního a zábavního dne zhlédli doprovodný program, který nabídl například ukázku agility, canisterapie, slackline, záchranáři, krupských strážníků nebo tvůrčí dílnu.

Fotogalerie:

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-teplicko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací