Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír
Archivováno

Teplice - Tepličané se letos dočkali po čtyřiceti letech svého pivovaru. V centru Teplic, v krásné secesní budově vznikl po několika měsících rekonstrukce nový Pivovar Monopol (napsali jsme zde). Otevře se v pondělí.

 

Interiéry Pivovaru Monopol v Teplicích. Foto: Jan Vraný

Pivo měli nejen obyvatelé Teplic možnost ochutnat v minulých dnech na farmářském trhu a také ve stánku na náměstí Svobody, kde minipivovar točil své pivo (napsali jsme zde). A proč ve stánku, proč ne přímo v pivovaru? „Bohužel kolaudace budovy se nám díky úřednímu šimlu posunula. Protože jsme nechtěli zklamat naše příznivce, kterých si velmi vážíme, začali jsme pivo točit ve stánku, nejdříve na farmářském trhu a poté pro velký zájem jsme na stejném místě pokračovali i v dalších dnech. Přálo nám k tomu i počasí. Děkujeme všem Tepličanům za jejich podporu a také za trpělivost a jsme rádi, že je už můžeme pozvat do nově zrekonstruovaných prostor. Pivo jim chutnalo a teď doufám, že se jim u nás bude líbit a bude jim chutnat i vše ostatní," uvedla Gabriela Schönbauerová, majitelka Pivovaru Monopol.

A kdy bude Pivovar Monopol otevřen pro širokou veřejnost? V pondělí 25. května v 11 hodin. Každý den bude restaurace od 11 do 14.30 nabízet polední menu. Pivovar Monopol plánuje ale i nadále pokračovat ve stánkovém prodeji na náměstí Svobody.

Získejte půllitr od Monopolu za váš ohlas

Vzhledem k velkému ohlasu, který vyvolaly naše články o Pivovaru Monopol, jsme zvědavi na Vaše první reakce z návštěvy krásných prostor pivovaru. Budeme rádi, když nám napíšete své první dojmy na náš e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nezapomeňte připojit své jméno, příjmení rok narození a telefonní kontakt. Ze všech zaslaných emailů vybereme nejzajímavější komentáře, které zveřejníme. A ze všech zaslaných e-mailů vybereme jednoho pisatele, který od nás obdrží krásný keramický půllitr se značkou Pivovar Monopol.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací