Pátek 3. prosinec 2021
Svátek má Svatoslav

Ústí nad Labem, Teplice - Dne 18.09.2021 v 09.35 hodin, vyjížděla hlídka strážníků ze služby operačního zákroku do ulice 17.listopadu, a to z důvodu oznámení občana, že se před domem někdo pokouší o sebepoškozování.

Po příjezdu strážníků na místo zde skutečně hlídka zjistila padesátiletého muže, který seděl na obrubníku a krvácel z levé horní končetiny, kde měl krvácející řezné rány ve spodní části předloktí. Hlídka ihned muži za pomoci tlakového obvazu zastavila krvácení. Poté na místo přijelo přivolané vozidlo zdravotní záchranné služby, která si od strážníků zraněného muže převzala do vlastní péče.

Dále se na místo dostavila hlídka Policie ČR, která provedla u muže orientační dechovou zkoušku, kterou byl u muže zjištěn obsah alkoholu v dechu. Následně byl muž převezen do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, kde bylo službu konajícím lékařem rozhodnuto o transportu muže do Protialkoholní a Protitoxikomanické záchytné stanice v Teplicích. Z důvodu agresivity dotyčného, byla na žádost lékaře provedena strážníky asistence při převozu muže do zmíněného zdravotnického zařízení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací