Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Teplice – V pátek 1. a v sobotu 2. října se na teplické střední průmyslové škole koná 8. ročník Autosalonu SPŠ. Začne v pátek v 10 hodin a od 14. hodiny vypuknou velké oslavy.

Letos totiž jmenovaná střední škola slaví 70. výročí svého založení. Významnému Jubileu bude odpovídat pojetí dvoudenního programu. Autosalon se letos objeví více v prostorách Benešova náměstí, před a za školou a samozřejmě tradičně na dvoře objektu průmyslovky.

Kromě nových nablýskaných aut budou k vidění také veteráni nebo tahač Lannutti. Zájemcům bude umožněná prohlídka školy v rámci dne otevřených dveří, účast na přednáškách nebo prezentace partnerských společností, kde studenti školy vykonávají odbornou praxi. V doprovodném programu vystoupí studenti teplické konzervatoře, k obdivování bude připraveno několik závodních vozů a svoji prezentaci představí také studenti hotelové školy a obchodní akademie v Teplicích.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací