Sobota 23. únor 2019
Svátek má Svatopluk
 

Krupka - Dům dětí a mládeže Cvrček ve spolupráci s hasiči, policisty, členy horské služby a zdravotníky pořádá preventivně bezpečnostní program pro rodiče a děti HURÁ NA PRÁZDNINY!

Přijďte v pátek 15. června do lesoparku Maršov, dopolední program pro mateřské a základní školy začíná v 9 hodin, od 14 hodin pokračuje pro veřejnost. Formou soutěží a zážitků se děti i rodiče dozvědí spoustu informací z oblasti zdravovědy, dopravy a bezpečnosti. Vstupné zdarm.

Sbor dobrovolných hasičů Krupka pořádá 45. ročník soutěže o Krupský pohár u příležitosti oslav 145 let založení SDH Krupka. Soutěž družstev místních i spřátelených sborů dobrovolných hasičů se koná v sobotu 16. června v areálu JPO II od 13 hodin. Přijďte se pobavit, občerstvení zajištěno, večer hudba. Vstupné zdarma.

V sobotu 16. června zve Kulturní zařízení města Krupka všechny fanoušky rockové hudby na ROCKFEST KRUPKA 2018. Rockový festival začne ve 14 hodin na městském stadionu. Vstupné 150 korun.

1306krupka2

V neděli 17. června se koná POHÁDKOVÝ HRÁDEK od 15 hodin v areálu hradu Krupka. Akce je pro všechny děti i s rodiči a čeká vás zábavné odpoledne plné písniček, tancování, soutěží a pohádek! Vstupné zdarma.

Více info na http://www.krupka-mesto.cz/

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací