Středa 21. duben 2021
Svátek má Alexandra

Most – Zdeněk Godla přichází k popelnicím u mosteckého magistrátu. Sešlapává PET lahev, vhazuje ji do žlutého kontejneru a hned za ní následuje papírová krabice do modrého. „Já také třídím, a co vy?“

V reportáži mostecké televize Most Expres takto nabádá Mostečany, aby se více věnovali třídění odpadu. Je součástí rozsáhlé kampaně DYCKY MOST! DYCKY TŘÍDÍ. Tu odstartovalo město Most a je k vidění třeba i na tramvajových zastávkách.

Dva roky po odvysílání dnes už ikonického seriálu České televize zůstává ve městě, kterému byla série věnována, hvězdou. Upírají se na něj pohledy lidí, občas se s ním chce někdo vyfotit. Říká, že seriál mu změnil život. Před kamerou našel uplatnění i na dalších televizních stanicích. „Chybí mi manuální práce,“ směje se při pořizování záběrů do reportáže.

Kampaň za lepší třídění

Město Most připravilo prostřednictvím odboru životního prostředí a mimořádných událostí informační kampaň za lepší třídění odpadů. Kampaň má upozornit na zvýšení produkce papírových kartonů a plastů v souvislosti s objednáváním zboží přes internet a obecně na fakt, že se v našem městě málo třídí.

VIDEOREPORTÁŽ

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací