Sobota 23. únor 2019
Svátek má Svatopluk
 

Ústecký kraj - Unipetrol uspěl v 16. ročníku soutěže Zaměstnavatel roku, když obhájil v kategorii do 5 000 zaměstnanců druhé místo v Ústeckém kraji a současně byl na základně hlasování studentů středních a vysokých škol vyhlášen vůbec nejžádanějším zaměstnavatelem v regionu.

„Jsme pilířem české ekonomiky a zodpovědným sousedem. Prosazujeme moderní trendy, a to i v péči o zaměstnance. Nabízíme jim širokou paletu benefitů a podporujeme jejich osobní i profesní rozvoj. Pro nováčky máme intenzivní tříměsíční adaptační plán. Zvláštní pozornost věnujeme našim talentovaným pracovníkům, ze kterých vychováváme budoucí lídry,“ říká Michał Chmiel, personální ředitel skupiny Unipetrol, a dodává: „Důležitá je pro nás i dlouhodobá podpora vzdělávání. Spolupracujeme s řadou středních škol v regionu a přímo v našem litvínovském závodě lze vystudovat v rámci našeho Univerzitního centra Vysokou školu chemicko-technologickou. Středoškolské a vysokoškolské studenty i střední školy navíc finančně podporujeme skrze Nadaci Unipetrol.“

Vítězové přebrali ocenění během slavnostního vyhlášení pro Ústecký a Liberecký kraj na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v úterý 22. května 2018. Soutěž Sodexo Zaměstnavatel roku 2018 vyhlašuje pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí obecně prospěšná společnost Klubu zaměstnavatelů. Odborným garantem soutěže je poradenská společnost PricewaterhouseCoo-pers Česká republika s.r.o., která připravuje podklady pro hodnocení přihlášených firem.

Společnost Unipetrol zaměstnává více než 4 600 lidí, velkou část z nich v Ústeckém kraji, kde patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele. Spolu se svými zaměstnanci se aktivně zapojuje do péče o okolní prostředí. Každoročně pořádá zaměstnaneckou sbírku Splněná přání, jejíž výtěžek jde na podporu neziskových organizací v Ústeckém, Středočeském, Pardubickém a Brněnském kraji. V rámci pravidelných dobrovolnických dnů zaměstnanci v těchto neziskových organizacích také pomáhají. Unipetrol dále finančně podporuje přilehlé obce a města a financuje pravidelné vypouštění ryb do řek Bílina a Labe.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací