Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Dubí – V úterý 8. března byly v Dubí zahájeny práce na rekonstrukci chodníků a veřejného osvětlení na Ruské ulici. V tuto chvíli probíhají konkrétně v lokalitě křižovatky Ruská a Na Výsluní směrem ke kruhovému objezdu pod městským úřadem. Rekonstrukcí prochází chodník na levé straně. Po skončení této etapy přijde na řadu chodník na straně opačné.

Kromě rekonstrukce chodníků a veřejného osvětlení se místní dočkají oprav stávajících čtyř autobusových zastávek. Dojde k obnově čtyř přechodů pro chodce a doplnění dvou zdejších zastávek o nové autobusové přístřešky. V ulici Údolí a Na Výsluní bude upravena komunikace tak, aby zde vznikla místa pro bezpečné přecházení chodců. Veškeré zmíněné stavební úpravy budou ve výsledku bezbariérové.

Předpokládaný konec rekonstrukce je na konec června. Cílem rozsáhlé investiční akce je zvýšení bezpečnosti pohybu chodců i dopravy ve městě. Celkové náklady přesáhnou 10 miliónů korun. Z větší části projekt spolufinancuje Evropská unie formou dotace z integrovaného regionálního programu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz