Středa 21. duben 2021
Svátek má Alexandra

Teplice – Každoročně bude slavnostním aktem na teplické radnici předáná Cena města Teplice některé z významných osobností. O tom, kdo cenu získá, rozhodne na návrh pracovní skupiny teplické zastupitelstvo. Slavnostní akt předávání ceny bude podle primátora Hynka Hanzy pokaždé také připomínkou prvního teplického primátora Jaroslava Kubery.

Návrhy na udělení ceny je možné předkládat už od pondělí 1. března osobně na některé z podatelen teplického magistrátu, poštou nebo eletronicky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně prostřednictvím datové schránky. Navrhovat kandidáty přitom mohou občané i různé subjekty.

Cena bude udělovaná za šíření dobrého jména města Teplice v několika oblastech. Kromě písemného ocenění obdrží zvolený kandidát umělecké dílo, které bude připomínat starostu a primátora Jaroslava Kuberu. Slavnostní předání se uskuteční každý rok 20. ledna, kdy si připomeneme výročí úmrtí Jaroslava Kubery. Podrobnosti o Pravidlech pro udělování Ceny města Teplice jsou k dispozici na webu města.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací