Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Teplice - Policisté z teplického dopravního inspektorátu měli dnes napilno. Od pěti hodin ráno do desáté hodiny dopolední přijali oznámení o sedmi dopravních nehodách. Už po páté hodině ráno došlo na silnici č. 13 v katastru obce Krupka ke střetu autobusu se srnkou, která vběhla pod vozidlo, uvnitř v době nehody nebyli žádní cestující.

Po sedmé hodině se střetla dvě vozidla na kruhovém objezdu na Kamenném pahorku, řidiči osobního vozidla i dodávky vyvázli bez zranění, před devátou hodinou pak došlo v zatáčce mezi Mstišovem a Košťany k nehodě dvou aut, při kterých došlo k uvolnění nákladu jednoho z nich.

Před desátou hodinou se stala další nehoda v Lahošti, kde do sebe narazila dvě vozidla, jen o několik minut později došlo ke střetu tří aut na Hudcovské Výšině, tady už se bohužel nehoda neobešla bez jednoho zranění.

"Nabádáme řidiče ke značné opatrnosti při řízení, teploty pod bodem mrazu zapříčiňují namrzání komunikací a tím i prodlužování brzdné dráhy aut. Je proto důležité věnovat zvýšenou pozornost řízení, dodržovat bezpečnou vzdálenost mezi vozidly a přizpůsobit rychlost a způsob jízdy aktuálním povětrnostním podmínkám," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací