Středa 27. leden 2021
Svátek má Ingrid

Duchcov – K uzavírce části silnice ve směru od Duchcova do Želének dojde ve středu 2. prosince. Silnice bude v tento den neprůjezdná v obou směrech, konkrétně bude zavřený železniční podjezd z důvodu výstavby nového mostu. Řidiči proto musí použít jiné trasy. V uvedeném dnu dojde také k omezení autobusových linek Vrchoslav – Teplice – Duchcov a Litvínov – Bílina.

Autobusy nebudou ve středu stavět na zastávkách Duchcov kino, Duchcov Želénská a Zabrušany rozcestí. Náhradní zastávkou za Duchcov kino bude zastávka na Teplické ulici, přičemž časy odjezdů budou odpovídat odjezdům ze zastávky u kina.

Linka Bílina – Litvínov bude v úseku Osecká v Duchcově – Zabrušany vedená po objízdné trase. V Zabrušanech bude náhradní zastávkou zastávka u obecního úřadu. Zde budou platit časy odjezdů ze zastávky Zabrušany. Ve zbývající části trasy by se čas odjezdů měnit neměl. Vzhledem k délce objížďky může ale docházet ke zpoždění autobusů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací