Středa 27. leden 2021
Svátek má Ingrid

Teplice – V dubnu příštího roku budou zahájené práce na Cyklostezce Šanov – rozcestník cest Řetenice – Atomka. Teplický magistrát vypsal před několika dny výběrové řízení na firmu, která projekt zrealizuje. Předpokládané náklady a současně strop pro nabídkové ceny jsou přitom 3,3 miliónu korun včetně daně. Termín podání přihlášek pro případné zájemce je pondělí 14. prosince.

Projektovou dokumentaci pro teplický magistrát zpracovala společnost Rapid Most. Cyklostezka bude měřit 2,260 kilometru a začínat v Rooseveltově ulici. Odtud povede přes Zámecké náměstí k ulici Čs. Dobrovolců, kolem Fotbalového klubu Teplice, Denisovou k ulici Rybniční a končit bude v ulici Mühligova u řetenické sklárny. Trasa využije stávající zpevněné plochy. Pouze v místech, kde jsou komunikace poškozené, případně neodpovídají požadavkům, budou opravené, nebo vytvořené nové.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací