Neděle 7. březen 2021
Svátek má Tomáš

Bílina - Pokud by se konalo mistrovství světa o nejhorší výmluvu, pak by muž, kterého hlídka Městské policie Bílina řešila za porušení obecně závazné vyhlášky, obsadil pravděpodobně ty nejvyšší příčky. Alespoň tak informují o případu z minulých dní bílinší strážníci. Co se stalo?

Strážníkům, kteří řešili vozidlo parkující na veřejné zeleni, se tento muž, o kterém hlídka věděla, že v minulosti kontrolované vozidlo opakovaně řídil, vymlouval na to, že s vozidlem na místo on v žádném případě nepřijel. Pro vymlouvání měl dobrý důvod. Vozidlo mělo propadlou technickou kontrolu, nemělo sjednané povinné ručení a muž sám nevlastnil řidičský průkaz.

Muž z těchto důvodů hlídce uvedl, že na místo s vozidlem přijel jeho otec. Problém byl však v tom, jak strážníci záhy zjistili, že jeho otec před několika lety zemřel. Dalších komentářů snad ani není třeba. Snad pouze to, že věc byla předána k řešení příslušnému správnímu orgánu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací