Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Ústí nad Labem - Dne 20.11.2020 ve večerních hodinách, prováděly byly hlídky strážníků kontrolu parkujících nákladních vozidel v Průmyslové zóně v Předlicích, kdy při projíždění ulicí Tovární spatřily vozidlo po dopravní nehodě, které jelo ze směru od Předlic a za čerpací stanicí na křižovatce ulic Tovární a Pětidomí řidič nezvládl vozidlo a naboural do zdi.

Strážníci na místě zjistili, že muž, který se již pohyboval venku u vozidla, nemá žádné viditelné zranění a je schopen komunikace. Dotyčný řidič byl vyzván hlídkou k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky na alkohol.

2411mpulkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Kontrolovaný muž však hlídce předložil pouze občanský průkaz s tím, že strážníkům sdělil, že nevlastní řidičský průkaz a před jízdou užil omamné a psychotropní látky THC a metamfetamin. Z těchto důvodů byla na místo přivolána hlídka Policie ČR​, která potvrdila to, co dotyčný muž uvedl, že není držitelem příslušného oprávnění k řízení motorových vozidel a celou věc si dále převzala k dořešení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací