Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Teplice – Po mnoha letech si budou muset řidiči na náměstí Svobody zvykat na novou dopravní situaci. Už od zítřka, od středy 1. července, tady totiž dojde k zásadní změně směru provozu. Jízda od kruhového objezdu u OC Galerie, na náměstí k radnici a poště, bude možná jen jedním směrem.

Některým řidičům bude změna dělat možná na začátku problémy. Na druhou stranu má opatření teplického magistrátu za cíl snížit rizika spojená s nepřehledností a chaosem, která v rámci obousměrného provozu v této pěší zóně často hrozila. Dopravní úpravy na úseku od kruhového objezdu na náměstí ke křižovatce u pošty budou řádně označené dopravními značkami. Opačný směr, z náměstí ke kruhovému objezdu (na plánku označený červenou barvou), bude pro řidiče natrvalo uzavřený.

Teplický magistrát si od nového dopravního opatření slibuje zajištění větší bezpečnosti chodců v pěší zóně. Na náměstí, kde jsou po celém obvodu parkovací místa, chodci přecházejí vozovku v různých částech. Situace tak bývá nepřehledná a pro řidiče i chodce nebezpečná.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací