Středa 22. březen 2023
Svátek má Leona

Dubí, Proboštov – Rada města Dubí rozhodla ve čtvrtek 12. března o mimořádném opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 a vyhlásila přerušení provozu ve svých příspěvkových organizacích a složkách, které spadají pod správu města. Rodiče si musejí zařídit hlídání dětí, případně s nimi zůstat doma. Opatření nabude účinnosti v pondělí 16. března a dotkne se zejména dubských mateřských škol.

K přerušení provozu dojde od pondělí v Mateřské škole Dubánek, na Křižíkově ulici, v MŠ Cibuláček v Tovární ulici, MŠ U Křemílka v ulici Rokosovského, MŠ ve Školní ulici v Dubí, Mstišově, v Základní umělecké škole v Dlouhé ulici a také v Městské knihovně a v Městském informačním centru v Dubí. Uzavřená s okamžitou platností byla Sportovní hala ve Sportovní ulici v Dubí, Bystřici.

Také v Proboštově se ve čtvrtek 12. března zastupitelé na svém zasedání rozhodli o přerušení provozu MŠ Pastelka. Stejně jako v Dubí, bude také proboštovská školka uzavřená od pondělí 16. března až do odvolání. Od pondělí se v Proboštově navíc uzavře i Místní knihovna Proboštov.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz