Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
 

Teplice - Tepličtí policisté pátrají po svědcích nehody a po majiteli psa, který vběhl do jízdní dráhy auta. První kolize se měla stát 1. září v době od 9.30 hod. do 19.15 hodin v Teplicích na ulici Dubská.

"Tam na parkovací ploše u České pošty pravděpodobně nezjištěná řidička blíže neustanoveného vozidla tovární značky VW Passat combi černé barvy model roku 2005 až 2010 měla poškodit v parkovacím boxu zaparkovaný vůz značky VW Fox černé barvy a z místa nehody odjela, aniž by splnila svoji zákonnou povinnost," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Ke druhé nedohodě došlo 3. září v 00:20 hodin v Teplicích v ulici Masarykova třída, v úrovni křižovatky s ulicí U červeného kostela. Tam mělo dojít ke střetu osobního vozu značky Ford Mondeo, jedoucího po komunikaci ve směru na centrum a psa, který náhle vběhl do jízdní dráhy vozidla z levého chodníku. Na místě nehody nebyl zjištěn majitel psa.

"Psa se ujal svědek dopravní nehody a policie má na něj kontakt. Jedná se o psa hnědé barvy, fenku středního vzrůstu, křížence pitbulteriéra nebo podobného plemene. Informace k nehodám a k majiteli psa mohou občané zavolat na dopravní policii v Teplicích, telefon 974 439 260 nebo na linku 158," dodává mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací