Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Chomutov - Městská policie se často zaměřuje na kontroly veřejného pořádku. Během průběhu jedné takové v ulici Vodní nalezli chomutovští strážníci stan, ve kterém spal muž a žena.

K dané situaci uvedli, že zde dočasně bydlí právě proto, že jinou možnost v tuto chvíli nemají. V okolí jejich stanu byli dva psi, z nichž jeden se jevil jako agresivní a neklidný. V prostoru byly všude poházené hračky a dětské oblečení, tudíž se strážníci okamžitě dotázali, zda je na místě i nějaké dítě. Pár skutečně přiznal, že ve stanu je jejich maličká dcerka, kterou si chtěli strážníci zkontrolovat, zda je v pořádku.

Během toho ale bylo zjištěno, že má poraněnou tvář, k čemuž rodiče uvedli, že byla pokousána jejich psem, což posléze na místě ošetřila ZSS. Dcera tam společně s nimi žije již přes měsíc, tudíž o tom strážníci vyrozuměli sociální pracovnici. Následující směnu přijeli strážníci na kontrolu opětovně a na místě se dozvěděli, že holčička je v nemocnici, jelikož se na ošetřené ráně objevila boule.

Hlídka si i tuto informaci jela ověřit a na místě se dozvěděla, že opravdu probíhá léčba, aby se zamezilo infekci. Opět tedy byla vyrozuměna pracovnice oddělení sociálně – právní ochrany dětí, která uvedla, že již bylo vydáno rozhodnutí k odebrání dítěte a díky spolupráci s nemocnicí nedojde k situaci, kdy by rodiče mohli za dítě podepsat revers.

foto

1009stan2

1009stan3

1009stan4

1009stan5

1009stan6

1009stan7

1009stan8

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací