Středa 2. prosinec 2020
Svátek má Blanka

Ústí nad Labem - Některým řidičům mohou pěkně povolit nervy. Takový incident se záhy může stát velmi vážnou záležitostí. To se stalo i na parkovišti obchodního centra Forum v krajském městě. Řidiči se nelíbilo, že na něj jiný řidič troubí, tak na něj vytáhl namířenou zbraň.

V sobotu krátce po poledni policejní hlídka vyjížděla k incidentu na parkoviště OC Fórum. K incidentu došlo tak, že 58letý řidič vozidla Ford Max při sjíždění z horního parkoviště zatroubil na před ním jedoucího 48letého řidiče vozidla Dacia Dokker.

"Tomuto řidiči se to nelíbilo, vozidlo zastavil a z vozidla vystoupil a šel směrem k troubícímu řidiči, který rovněž vystoupil. Cestou si k němu si vyndal z opasku střelnou zbraň, kterou mířil na druhého řidiče se slovy, ať zaleze do toho auta zpátky," uvádí k události mluvčí policistů Veroniky Hyšplerová.

Řidič mu odvětil, že má spuštěnou kameru ve vozidle a událost nahrává, načež agresor zbraň zandal do pouzdra, nasedl do auta a odjel. "V současné době se tímto případem zabývá služba kriminální policie a vyšetřování pro podezření z trestného činu Vydírání. Za uvedené jednání pachateli hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od 2 do 8 let," dodává policistka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací