Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Teplice - V případu přepadení klenotnictví v Teplicích ze závěru loňského roku padlo další obvinění. Cizinec byl vydán k trestnímu stíhání.

"Jeden z cizinců zadržených na polsko-litevské státní hranici v souvislosti s loupežným přepadením klenotnictví v Teplicích, k němuž došlo 17. prosince 2018, byl vydán k trestnímu stíhání do ČR. Byl obviněn z trestného činu loupeže ve spolupachatelství a soud na něj uvalil vazbu," uvedla mluvčí Policie ČR Šárka Poláčková. Do ČR byly současně dovezeny i další odcizené hodinky. Jedná se asi o čtyřicet kuslů.

Druhý z cizinců byl již na hranicích propuštěn a k trestnímu stíhání do ČR vydán nebyl. Je po něm vyhlášeno pátrání a byl vydán evropský zatýkací rozkaz.

O přepadení jsme psali aktuální v článku Ozbrojená loupež v Teplicích! Klenotnictví obklíčili policisté se samopaly. O rychlém dopadení podezřelých lupičů jsme informovali v článku Loupež v Teplicích: Policisté zadrželi osoby podezřelé z přepadení klenotnictví

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací