Středa 16. leden 2019
Svátek má Ctirad
 

Ústí nad Labem – Atletka Kateřina Baďurová Janků, vicemistryně světa ve skoku o tyči, bude hostem zítřejšího zahájení letní sezony na jezeře Milada. Podpoří sportovní program zábavného dne, zejména projekty Atletika pro děti a Atletika pro celou rodinu. Ve 14 hodin také zahájí svou autogramiádu a přibližně hodinu bude rozdávat podpisy fanouškům.

Atletickou zónu najdou zájemci na hlavní pláži rekultivovaného jezera. Nejmenší sportovci ve věku 5 – 11 let si vyzkoušejí hod pěnovým oštěpem, skok do dálky z místa nebo slalomovou trať. Pro všechny děti jsou po absolvování víceboje připraveny odměny.

Zábavný program na Miladě, spojený se zahájením letní rekreační sezony, potrvá od 13 do 17 hodin. Součástí jsou i ukázky aut, závody v jízdě na kolečkových saních, pohádky, divadlo, soutěže a další atrakce pro děti, výletní vláček, jízdy na loďkách, ukázky činnosti hasičů, policistů a záchranářů. Chybět nebude ani oheň a špekáčky.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací