Sobota 13. srpen 2022
Svátek má Alena

Duchcov – Zatímco se ve většině obcí a měst rozhodli veřejné rozsvícení vánočního stromu zrušit, v Duchcově se vedení města snažilo najít alternativní řešení a zajistit pro občany konání adventní tradice alespoň v omezené míře.

Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí rozhodli představitelé města, že akci zcela nezruší. Uspořádají ji v původním termínu, v neděli 28. listopadu, ve zkráceném programu. Z plánovaných vystoupení se tak veřejnosti představí v době od 16 do 17 hodin pouze děti duchcovských mateřských a základních škol.

„Program Slavnostního rozsvícení vánočního stromu se uskuteční bez prodejních stánků. Do prostoru akce bude vpuštěn pouze omezený počet návštěvníků s prokázáním bezinfekčnosti a se zakrytými dýchacími cestami,“ stojí v informaci na webových stránkách města.

Vedení Duchcova současně apeluje na veřejnost, aby se na akci osobně dostavili pouze rodinní příslušníci účinkujících dětí. Pro ostatní, aby o letošní rozsvícení vánočního stromu nepřišli, zajistí město sledování celé akce v uvedeném čase online. Přenos bude k dispozici zde: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Ostatni/204772-Slavnostni-rozsviceni-vanocniho-stromu.htm

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz