Čtvrtek 25. únor 2021
Svátek má Liliana

Ústecko – I letos se mohou příznivci sportování u jezera Milada přezdívaného ústeckého moře těšit na další ročník sportovního seriálu Milada Tour. I letos bude zahajovacím závodem WINTER Milada Run. Oblíbený zimní běh se uskuteční u jezera Milada v neděli 7. března 2021.

„Vzhledem k probíhajícím vládním nařízení se dočkají návštěvníci netradičního formátu závodu, který proběhne formou startů v několika vlnách. Závod tak bude možné uspořádat i za přísných hygienických podmínek a opatření. I z těchto důvodů byla omezena kapacita na 400 běžců,“ uvádí organizátor Michal Neustupa.

V květnu pokračuje seriál 14. ročníkem Cyklozávodu Milada, v červnu pak čeká sportovce již 5. ročník běžecké akce Milada Run. U obou těchto akcí se předpokládá již klasický formát s hromadnými starty.

„Všechny závody se konají v unikátním přírodním prostředí jezera Milada. Hlavní trasy přivedou závodníky nejen do bezprostřední blízkosti vodní hladiny, ale také do míst, odkud je možné si užít pohled na Miladu v celé své kráse,“ láká aktivní sportovce organizátor.

Celý seriál bude mít i v letošním roce velký charitativní přesah. „Milada Tour každoročně přispívá vybranému handicapovanému sportovci i institucím finančním příspěvkem. V loňském roce bylo předáno infekčnímu oddělení ústecké nemocnice, pečovatelské službě v Ústí nad Labem a handicapovanému sportovci Liboru Turkovi přes 200 000 Kč. Letos mohou navíc účastníci pomáhat zvolením dobrovolného příspěvku přímo v registraci,“ dodává závěrem organizátor.

Termíny závodů seriálu Milada Tour 2021

  • 4. ročník WINTER Milada Run, 7. 3. 2021
  • 14. ročník Cyklozávod Milada, 8. 5. 2021
  • 5. ročník Milada Run, 5. 6. 2021

Nenechte si ujít místo na startu, zaregistrujte se na webu Milada Tour a užijte si začátek sportovní sezony aktivně a pohybem.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací