Středa 27. leden 2021
Svátek má Ingrid

Dubí – Vedení dubské radnice ve spolupráci s Divadlem v Pytli připravilo na neděli 15. listopadu zábavnou podívanou. Jejím cílem je alespoň částečně vyplnit mezeru za akce zrušené z důvodu současné pandemické situace.

Nedělní program má název Cesta duchů aneb Jede k vám Halloween. Podle principála divadla, Petra Stolaře, je jeho cílem zapojit do akce co nejvíc místních, byť jen v mezích, které současná opatření umožňují.

Zájemci, kteří si chtějí zpestřit neděli nevšedním zážitkem, by proto měli v uvedený den vyzdobit okna bytu strašidly a světýlky. Sami se mohou obléknout do kostýmů strašidelných bytostí a podle časového rozvrhu halloweenské jízdy pak na výpravu čekat za okny, nebo u plotů zahrad. Když kolem projede strašidelné auto se strašidly, každého, kdo bude v kostýmu, odmění malým dárkem.

1211tpikkz2

Snímek z jedné z loňských akcí Divadla V Pytli. Ilustrační foto

Cesta duchů hrobských divadelníků začne v 15 hodin u kostela na Cínovci. Odtud herci vyrazí směrem do Dubí, kolem cínoveckých domů, ve kterých bydlí rodiny s dětmi. V Dubí projedou ulicemi Karolíny Světlé, Vančurova a Koněvova. Kolem 16.30 budou v Běhánkách, odkud přes Drahůnky zamíří zpět do Dubí a do Bystřice. Z Bystřice pojedou do Pozorky, do Mstišova, dále Na Výsluní a zpátky do Dubí na Ruskou ulici. Konkrétní plán jízdy najdete na webových stránkách města.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací