Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Teplice – Ve čtvrtek 5. listopadu se mohou zájemci zúčastnit virtuální prohlídky a zjistit, jak bude vypadat objekt bývalých jeslí v Hlávkově ulici po nákladné rekonstrukci. Prohlídka budoucího interiéru i exteriéru Živého domu, který se stane centrem pro salesiány, začne v 17 hodin.

Délka virtuální prohlídky je plánovaná zhruba na hodinu a zúčastnit se jí můžete na tomto odkazu.

Studie nového salesiánského centra je už dokončená a Římskokatolická farnost Teplice se rozhodla zprostředkovat veřejnosti možnost seznámit se se všemi plány i nákresy. Autorem studie je teplický architekt Jan Hanzlík. Online prezentaci zajistí Robert Kotyšan, který je současně i koordinátorem náročného projektu.

Náklady na rekonstrukci objektu v Hlávkově ulici se odhadují na několik desítek miliónů korun. Salesiáni mají v plánu opravit nejenom objekt samotný, ale chtějí zvelebit i zahradu a vybudovat v její části hřiště. Postupně by se do Živého domu měly přestěhovat všechny aktivity, které salesiáni nyní provozují ve středisku v Maršovské ulici.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací