Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Teplice – Soubor hrobského Divadla V Pytli se v neděli 17. května opět chystá dobýt město Teplice. Půjde o řež kulturního charakteru a dobývání se bude konat prostřednictvím hudby, pestrých kostýmů, hereckých entrée a dobré nálady. V době od 15 do 18 hodin podnikne divadlo spanilou Dechovou jízdu Teplicemi s cílem vymýtit z ulic šeď, nudu a všednost.

Na různých částech města se tak v neděli odpoledne objeví divadelníci, kteří zahrají pro dobrou náladu, zazpívají, zatančí a vnesou do teplických víkendových ulic sváteční májovou atmosféru. Jako host se spolu s nimi představí i dechový kvartet Doubravanka, který bude možné slyšet i přímo v centru města.

Ten, kdo nebude mít štěstí, aby soubor viděl naživo, může zhlédnout live-stream z nedělní dechové jízdy na facebookových stránkách Divadla V Pytli. Akci podpořilo Statutární město Teplice.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací