Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Most - Prezentace vysokých a vyšších odborných škol proběhne již za několik dnů v prostorách Podkrušnohorského gymnázia v Mostě.

Jedná se již o 12. ročník akce SOKRATES 2, kde se zájemcům o další studium představí několik vyšších odborných a vysokých škol. Akce je součásti víceletého projektu Sokrates 3+1 Okresní hospodářské komory Most zaměřený na prezentaci vzdělávacích institucí na Mostecku.

Na jednom místě tak zájemci mohou poznat školy nejen z regionu, ale také z několika krajů naší republiky. Školy se zde představí a poskytnou zájemcům všechny potřebné informace. Akce je určena pro žáky posledních ročníků středních škol, výchovné poradce a i další zájemce.

SOKRATES 2 se uskuteční v úterý 3. března v době od 8 do 17 hodin v prostorách Podkrušnohorského gymnázia v Mostě na adrese čsl. Armády 1530/29 Most. Akci pořádá Okresní hospodářská komora ve spolupráci s Úřadem práce České republiky, krajskou pobočkou v Ústí nad Labem, kontaktním pracovištěm Most a pod záštitou hejtmane Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací