Úterý 22. červen 2021
Svátek má Pavla

Mikulov – V Mikulově už se všechno chystá na tradiční každoroční masopustní veselí, které tady vypukne v sobotu 22. února. V penzionu Mikuláš, kde se uskuteční maškarní ples pro malé i velké, se zdobí sál a doplňují zásoby pití a občerstvení.

V mikulovských domácnostech se připravují masky pro děti i dospělé, a protože k masopustu patří i spousta dobrot, hospodyňky doma pečou, smaží a vaří, aby měly čím uctít případné návštěvy.

Dětský maškarní ples vypukne v penzionu Mikuláš už v 15.30. V režii Obecního úřadu Mikulov čeká na děti zábavné odpoledne plné her. Organizátoři připravili i nejrůznější soutěže a děti si společně ozdobí lampiony na masopustní průvod. Každá soutěž a hry se budou hodnotit, což znamená spoustu sladkých odměn a cen. Kromě toho děti, které dorazí v masce, budou mít v penzionu Mikuláš občerstvení zdarma.

Pomyslná brána penzionu se pro maškarní ples dospělých otevře znovu večer ve 20 hodin. K tanci, poslechu a dobré náladě bude hrát skupina Premiér. Nachystaná je bohatá tombola a chybět nebudou, jak se na správný český masopust sluší, ani lákavé vepřové hody. Hodinu před půlnocí pak porota vyhlásí nejhezčí z maškarních masek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací