Ilustrační foto
Teplice

Teplice - V sobotu odpoledne došlo ke krádeži v jedné prodejně na Benešově náměstí v Teplicích. Dvojice spolupachatelů, muž a žena navštívili prodejnu elektronických cigaret. Muž zabavil prodavače otázkami na různé příchutě cigaret a žena využila okamžiku a z regálu vzala 83 kusů cigaret v hodnotě přes 14 tisíc korun.

Poté z prodejny odešli, aniž by si něco koupili. To přišlo podezřelé prodavači, který prodejnu obešel a zjistil, že chybí zboží. Ihned kontaktoval policii a po zhlédnutí videozáznamu z kamer byli zjištěni dva pachatelé. Na záznamu byla vidět krádež, i to, že cigarety nesou v igelitce.

"Policejní hlídka se dala po horké stopě a po krátké chvíli byla dvojice zlodějů dopadena v nedaleké restauraci. Zboží bylo vráceno zpět prodejci a muž a žena vyfasovali sdělení podezření z přečinu krádeže," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru