Pátek 3. prosinec 2021
Svátek má Svatoslav

Mstišov - Byla sobota 9. dne měsíce padajícího listí a na Ranči Saint Anthony ve Mstišově se sešla parta bezmála 40 lidí, aby prožila zábavné odpoledne na akci Vzpomínka na indiánské léto, kterou připravil spolek Aktivity NADOHLED.

Jak již název akce napovídá, děti s rodiči si, po vymyšlení svého indiánského jména, připomněli indiánské dovednosti, které měli možnost se naučit na táborech jako například střelba z luku, vrhání nožem a oštěpem, vyzkoušet si běh na pružném laně (bungee running)...

Po zdárném a pohodovém vyzkoušení všech aktivit se opět sešli na ranči, kde při západu slunka sledovali se zatajeným dechem ukázku indiánského vystoupení s koněm. Celé pohodové odpoledne zakončili indiánským kvízem, opékáním buřtů a zazpíváním si táborových písní s kapelou “Tak jo”.

Více fotek a informací o dalších akcích, jako například připravovaných podzimních prázdninách naleznete na https://www.aktivitynadohled.cz/2021/10/vzpominka-na-indianske-leto-2021.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací