Neděle 25. září 2022
Svátek má Zlata

Ústecký kraj - Jaké je největší turistické lákadlo Krušných hor? Funpark Most, který získal nejvíce hlasů v anketě Krušnohorská "NEJ", kterou vyhlásila Destinační agentura Krušné hory.

První ročník soutěže Krušnohorská NEJ tak má svého vítěze. Veřejnost nejprve jmenovala deset novinek roku 2019, které si podle návštěvníků zasloužily ocenění a patří k tomu nejzajímavějšímu a nejlákavějšímu, co Destinace Krušné hory nabízí.

Pět měsíců trvalo hlasování na sociálních sítích, při kterém lidé volili tu NEJ novinku loňského roku.

"Výsledky hlasování se do poslední chvíle měnily. O první místo bojovaly Funpark Most s Penzionem Studánka. Hlasování ovlivnila i opatření související s nákazou covid-19, kvůli které jsme uzávěrku hlasování posunuli o dva měsíce. V loňském roce při nultém ročníku jsme si ověřili, že hlas lidu se velmi liší od názoru odborné veřejnosti. Lidé měli zájem hlasovat a hlavně nominovali to, co se jim v Krušných horách líbí. Ze soutěže chceme udělat tradiční akci v oblasti Krušných hor. Sice má soutěž jen jednoho vítěze, ale gratulace patří všem nominovaným. Dokázali zaujmout veřejnost a získali si podporu lidí a o to jde především,“ uvedla k soutěži Petra Fryčková, ředitelka Destinační agentury Krušné hory, která jako součást sdružení SPO-NA soutěž organizovala.

VIDEOREPORTÁŽ

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz