Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Ústí nad Labem - Expanze českého Xiaomi pokračuje, v pátek 27. září se otevře další značková prodejna, Mi Store v obchodním centru Forum Ústí nad Labem. Už tradičně je pro návštěvníky v premiérový den připravená velká slevová akce.

Fenomenální fitness náramek Mi Band 4 s běžnou cenou 1 299 Kč bude v pátek v Ústí za 699 Kč, nadupaný smartphone Redmi Note 7 (64 GB) normálně stojí 5 799 Kč, ale tentokrát bude jen za 3 999 Kč. Po celý den bude platit sleva 30 % na všechny produkty ECO systému Xiaomi (chytrá domácnost, chytré náramky a hodinky, elektrické koloběžky a další, nikoliv však telefony). Navíc se bude každých 30 minut soutěžit o sluchátka a bezdrátové reproduktory.

„Xiaomi má na českém trhu za sebou extrémně úspěšné léto, a my tento vývoj chceme dále podpořit. V září jsme otevřeli prodejny ve Zlíně a Ostravě, Mi Store v Ústí nad Labem je naše 16. prodejna a do konce roku rozhodně nebude poslední,“ komentuje expanzi Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která Xiaomi v Česku zastupuje.

Forum Ústí nad Labem otevře své brány v 8 hodin, slavnostní otevření Mi Storu proběhne v 11:00 a nakoupit můžete až do deváté hodiny večerní. Jedna osoba si může odnést pouze jeden zlevněný produkt a slevy nelze kombinovat. Zásoby jsou značné, avšak fyzickými kapacitami prodejny omezené, proto doporučujeme s návštěvou neotálet. Podrobnosti o akci najdete na Facebooku.

2309minote2

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací