Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Litvínov – Desítky a desítky historických vozidel zaparkovaly v sobotu dopoledne na náměstní v Litvínově. Koná se tam čtvrtý sraz. Letos se po dvou letech připojili také majitelé automobilů značky Porsche.

Na litvínovské náměstí dorazili majitelé historických automobilů, bez rozdílu roku či místa výroby. Nedaleko sebe tak parkují Volhy a Trabanty vedle starých Saabů, amerik i početné vojenské techniky. Svoje místo mají na ploše i vozidla Veřejné bezpečnosti. Letos se po dvou letech na náměstí objevilo také několik desítek vozidel Porsche. Dopoledne se přijel na akci podívat i patron a příznivec litvínovských srazů, herec Pavel Nový.

V poledne vyjedou všichni na spanilou jízdu přes Louku u Litvínova a Braňany na mostecké letiště, kde je další program pro veřejnost. Tam se hodinu zdrží a kolem 14. hodiny vyrazí kolona zpět do Litvínova na Loučky.
Sraz pořádá spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory.

Fotogalerie

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací