Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Teplicko - Ze zločinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v prostoru samoobslužné myčky na Teplicku vloupal do automatu na vysávání. Jiný sebral mince rovněž na myčce, další se zaměřil na automat na cigarety.

V nočních hodinách zloděj z automatu u vysavače odcizil pokladnu s mincemi, předběžně byla škoda vyčíslena minimálně na pět set korun. Policisté případ prověřují jako trestný čin, za který může soudce vzhledem ke spáchání v době nouzového stavu uložit až osmiletý trest odnětí svobody.

Zloděj poškodil automat

Jen pár mincí odcizil neznámý zloděj z automatu umístěného v samoobslužné myčce na Teplicku. Z pokladničky vzal pouze pár desítek korun, poškozením automatu ale způsobil škodu kolem sedmi tisíc korun. Policisté případ prověřují jako zločin krádeže, pachateli hrozí v případě dopadení s ohledem na vyhlášený nouzový stav až osmileté vězení.

Zmizely cigarety a peníze

Cigarety a drobné mince z automatu odcizil neznámý zloděj z restaurace v Duchcově. Dovnitř se vloupal po překonání okna, celková výše škody zatím nebyla upřesněna. Po lapkovi, kterému za zločin krádeže hrozí až osmileté vězení, nyní pátrají policisté.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací