Čtvrtek 19. květen 2022
Svátek má Ivo

Ústecký kraj - Společnost Krajská zdravotní, a. s., největší poskytovatel zdravotní péče v Ústeckém kraji, zveřejnila následující výzvu k veřejnosti s prosbou o pomoc.

Vážení obyvatelé našeho kraje,

zástupci vedení společnosti Krajská zdravotní, a. s., se na Vás tímto obrací s žádostí o personální výpomoc pro nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově.

Všichni zaměstnanci naší společnosti dělají maximum pro zajištění nepřetržitého poskytování zdravotní péče a zajištění činností související s mimořádnou situací při výskytu onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2.

Pokud jste ochotni nabídnout pomoc ve svém volném čase, zařadíme Vás do činností, které odpovídají Vaší kvalifikaci a znalostem. Budete náležitě proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Možnost pomoci má každý - osoby se zdravotnickým vzděláním i nezdravotníci, bývalí kolegové, důchodci, studenti.

V případě Vašeho zájmu pomoci kontaktujte vedoucí personálního střediska (PAM) nebo hlavní sestru (HS) nemocnice:

Nemocnice Děčín, o. z.

PAM: tel.: 412 705 204, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HS: tel.: 412 705 221, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

PAM: tel.: 477 117 954, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HS: tel.: 477 114 012, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemocnice Teplice, o. z.

PAM: tel.: 417 519 493, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HS: tel.: 417 519 204, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemocnice Most, o. z.

PAM: tel.: 478 032 548, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HS: tel.: 478 032 542, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemocnice Chomutov, o. z.

PAM: tel.: 474 447 566, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HS: tel.: 474 447 395, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S poděkováním a přáním pevného zdraví
Ing. Petr Fiala
generální ředitel Krajská zdravotní, a. s.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz