Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Teplice - Dnešní doba nabízí nespočet možností, jak si rozšířit vědomosti a znalosti prostřednictvím internetu. Trochu vyřazení ze hry bývají v tomto směru lidé v seniorském věku, kteří mívají problém s moderními technologiemi a s internetem si do oka nepadli.

Pro všechny, kteří chtějí mít i ve vyšším věku další zdroj komunikace, informací, koníčků nebo dokonce práce, bude v Hotelové škole v Teplicích otevřený od října kurz Internet pro seniory.

Kurz je zaměřený na začátečníky, kteří se nejdříve potřebují seznámit s ovládáním počítače. V průběhu kurzu se účastníci naučí základy práce s internetem, používat email, nakupovat přes internet, vyhledávat dopravní spoje, informace o kulturních akcích, kontakty na státní správu, lékaře, používat Facebook nebo Skype a spoustu dalších užitečných věcí.

Kurzy se budou konat každý čtvrtek v hotelové škole, vždy od 15 do 16 hodin a připravených je 10 lekcí. Kurz je zpoplatněný. Přihlášku a bližší informace získá zájemce na čísle 730 127 362.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací