Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Teplicko - Kriminalisté v uplynulých dnech obvinili z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy trojici mužů ve věku 37, 42 a 55 let.

Dvaačtyřicetiletý muž je podezřelý, že za úplatu pronajímal dvěma dalším komplicům garáž v Hostomicích a to s vědomím, že v ní vyrábějí drogy. Dva spolupachatelé podle závěrů šetření pracovníků Celní správy České republiky, kteří na případu od začátku pracovali, v období od loňského dubna vyráběli uvnitř ve značném rozsahu pervitin.

"Drogy měli „uvařit“ minimálně v devatenácti případech, minulý týden byli zadrženi dříve, než stihli vyrobit další várku. Kromě věcí určených k výrobě drog, bylo při domovní prohlídce v místě bydliště nejmladšího z nich zajištěno přes 300 gramů krystalické látky, která bude odeslána na expertizu," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Muž, který jim prostory pronajímal, byl obviněn z trestného činu spáchaného formou účastenství a je stíhán na svobodě, dva spolupachatelé, kteří drogy měli vyrábět, budou na soud čekat ve vazbě. "Všem obviněným hrozí v případě uznání viny tresty odnětí svobody až na deset let," uzavřel policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací