Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Teplicko - Policisté zadrželi krátce po činu 25letého muže, který je podezřelý z vloupání do auta. V Bílině vyšetřují i několik dalších případů vykradených vozidel.

V minulosti čtyřikrát odsouzený recidivista v ranních hodinách rozbil v Bílině skleněnou výplň dveří a z auta odcizil dálkový ovladač k ovládání pohonu vrat a zahradnické nůžky. Nůžky pak zahodil, ovladač u něj policisté našli, když ho omezili na osobní svobodě. Za přečin krádeže, z něhož mu bylo sděleno podezření, hrozí muži s ohledem na jeho trestní minulost až tříleté vězení.

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Bílině vykradl auto. Zloděje možná zlákaly peníze v úložném prostoru mezi sedačkami, rozbil proto okno a odcizil tři sta korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, za který trestní zákoník stanoví až dvouletý trest odnětí svobody.

Z přečinu krádeže je také podezřelý neznámý pachatel, který se v Bílině vloupal do zaparkovaného auta. Po rozbití skla předních dveří z vozidla odcizil pánskou bundu s osobními doklady poškozeného, celková škoda byla vyčíslena na tři a půl tisíc korun.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací