Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Teplicko - Policisté pátrají na Teplicku po několik zatím nezjištěných pachatelích, kteří mají na svědomí několik vloupání. Za jednu krádež už obvinili 26letou ženu.

Z přečinu krádeže byla obviněna 26letá žena, která je podezřelá, že koncem ledna odcizila během návštěvy v Duchcově peníze. Podle poškozených ukradla z peněženky uložené v kabelce asi patnáct set korun a navíc i eura odložená na stole. Celkem si měla „přilepšit“ o více jak sedm tisíc korun, pokud bude uznána vinnou, hrozí jí v krajním případě až dvouleté vězení.

Ukradené nářadí

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Dubí vloupal do rozestavěného domu. Po překonání zdi vnikl na pozemek a následně do nemovitosti, ze které si odnesl různé stavební nářadí v hodnotě přes čtrnáct tisíc korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, pachateli hrozí v případě dopadení až dvouleté vězení.

Vykradené sklepy

Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v Teplicích vloupal do suterénu domu. Následně prohledal několik sklepních kójí a odcizil skateboard a hliníkové štafle. Celková škoda byla vyčíslena na více jak dva tisíce korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za které hrozí lapkovi v případě dopadení až tříleté vězení.

Vykradený sklep

Bílinští policisté pátrají po neznámém pachateli, který se vloupal do sklepní kóje v panelovém domě. Po překonání petlice vnikl do sklepa, kde ukradl dámské jízdní kolo, vánoční ozdoby a několik kusů dětského oblečení. Celková škoda byla vyčíslena na téměř 25 tisíc korun, případ policisté prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody.

Vloupání do bytu

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který měl v nočních hodinách vniknout v Teplicích do bytu v domově důchodců. Zloděj využil balkonových dveří pootevřených na ventilaci, které si otevřel a vnikl do bytu, ze kterého si odnesl nabíječku a finanční hotovost. Oznamovatel vyčíslil škodu na necelé dva tisíce korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody.

Vloupání do chaty

Až dvouletý trest odnětí svobody hrozí neznámému pachateli, který se v Krupce vloupal do zahradní chaty. Podle výpovědi poškozené si odnesl benzínovou pojezdovou sekačku a dva páry bot. Škoda byla vyčíslena na pět tisíc korun, po zloději i odcizených věcech nyní pátrají policisté.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací