Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Ústecký kraj - Hasiči žádají, přestaňte v tomto období pálit zahradní a lesní odpad, nerozdělávejte oheň v přírodě. Jen za uplynulé dva dny hasičské jednotky v Ústeckém kraji musely zasahovat u 17 požárů lesních a travních porostů a 8 požárů odpadu. Některé z nich byly opravdu rozsáhle a odčerpaly velké množství sil a prostředků.

V době, kdy hasiči zásadním způsobem participují na opatřeních proti COVID - 19, je opravdu potřeba každého z nich. Hasiči proto žádají obyvatele Ústeckého kraje, aby se snažili v maximální možné míře předcházet možnému vzniku požárů, zejména při pohybu a pobytu v přírodě.

V současné době nejsou příznivé povětrnostní podmínky, je dlouhodobé sucho a větrno. Odložte pálení klestí a dalšího biologického odpadu na jiné období. Při kouření a jakékoli manipulaci s otevřeným ohněm buďte maximálně opatrní. V lese je kouření zakázáno. Plošné vypalování trávy je zákonem zakázáno!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací